You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
שמירת חיפוש
דירות גן למכירה ברחוב שלום בנייך, כוכב יעקב
(עמוד 10)
2405 דירות גן למכירה
ממ״ד ואכלוס מיידי
פרויקט חדש
תיווך
פרטי
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪5,290,000
6 חד׳
קומה 2
180 מ"ר
דירת גן, יפה נוף , כרמל צפוני
בבלעדיות
₪9,100,000
חדר אחד
קומת קרקע
156 מ"ר
דירת גן, יוחנן הגדי , הצפון החדש החלק הצפוני
תיווך
ימים הצעירה נתניה
דירות 6-3 חד׳
24 קומות
שניאור זלמן 18, קרית נורדאו, נתניה
מינץ בנימין 14 תל אביב-יפו
מינץ בנימין 14, הדר יוסף, תל אביב יפו
100,000 ₪ מתנה!
₪1,945,000
3.5 חד׳
קומת קרקע
106 מ"ר
דירת גן, זמיר 42, נווה יצחק רבין (נהריה הירוקה)
₪3,590,000
4 חד׳
קומת קרקע
189 מ"ר
דירת גן, בית לחם 7, קריית שרת
₪3,850,000
4.5 חד׳
קומת קרקע
110 מ"ר
דירת גן, הלוח העברי , הכרמים (ציפור)
תיווך
₪3,350,000
3.5 חד׳
85 מ"ר
דירת גן, סמטת הורדים 4, דרוקר
תיווך
BSTowers הקריה האקדמית, פתח תקווה
דירות 7-2 חד׳
31 קומות
החל מ - ₪2,325,000
דרנגר טובה ושמשון 10, הקריה האקדמית, פתח תקווה
10/90 ופטור מהצמדה למדד
ענב 360
דירות 6-3 חד׳
28 קומות
רופין , תקומה, כפר סבא
₪2,500,000
4 חד׳
קומת קרקע
80 מ"ר
דירת גן, המצודה 30, תל גיבורים
₪3,950,000
5 חד׳
קומת קרקע
127 מ"ר
דירת גן, שושנת הכרמל 1, כרמל ותיק
₪2,750,000
3 חד׳
קומת קרקע
80 מ"ר
דירת גן, שמעון פרס , מורשת
תיווך
₪1,570,000
4.5 חד׳
קומת קרקע
80 מ"ר
דירת גן, אברהם בן-שושן 22, אברהם דנינו, בן גוריון
בבלעדיות
Top10 במדד המתווכים
הכנסת הגדולה 13 תל אביב
דירות 5-2 חד׳
8 קומות
הכנסת הגדולה 13, שיכון בבלי, תל אביב יפו
שבירו לב פתח תקווה
דירות 5-3 חד׳
20 קומות
החל מ - ₪1,990,000
רוטשילד 57, מרכז העיר, פתח תקווה
₪4,700,000
4 חד׳
קומת קרקע
105 מ"ר
דירת גן, סמטת נוגה 4, הדר
₪5,250,000
4 חד׳
קומת קרקע
152 מ"ר
דירת גן, קהילת לודג' 66, הדר יוסף
₪4,900,000
6 חד׳
קומת קרקע
153 מ"ר
דירת גן, הברקן , סביוני הכפר
תיווך
₪2,120,000
4 חד׳
קומה 2
110 מ"ר
דירת גן, יפה נוף , הורד
תיווך
AQUA PARK עכו
דירות 5 חד׳
החל מ - ₪1,980,000
רמות ים, עכו
שלמו 10% - והיתר באכלוס!
NEARO פתח תקווה
דירות 6-5 חד׳
23 קומות
השחם 31, הקריה האקדמית, פתח תקווה
שלמו 10% - והיתר באכלוס!
₪1,900,000
4 חד׳
קומה 2
115 מ"ר
דירת גן, המעפילים 12, גבעת נשר
₪4,100,000
4 חד׳
קומה 1
100 מ"ר
דירת גן, החלוץ 15, מורשה
₪1,600,000
4 חד׳
קומת קרקע
90 מ"ר
דירת גן, תדהר 8, יערת העמק
תיווך
₪2,450,000
5 חד׳
קומת קרקע
120 מ"ר
דירת גן, כ"ט בנובמבר 5, קרית בגין
תיווך
TWO IN ONE
דירות 3 חד׳
8 קומות
החל מ - ₪3,270,000
אחד העם 6, הירוקה המרכזית, הרצליה
INTRO - תל אביב
דירות 3-2 חד׳
26 קומות
החל מ - ₪3,500,000
הרכבת 72, נוה שאנן, תל אביב יפו
₪2,299,999
4 חד׳
קומה 1
216 מ"ר
דירת גן, הסביון 39, הפרחים
₪2,300,000
5 חד׳
קומה 1
180 מ"ר
דירת גן, מגדל העמק 13, רמת בלפור
₪2,390,000
5.5 חד׳
קומת קרקע
145 מ"ר
דירת גן, עפרוני 40, צפון הכרם
בבלעדיות
Top10 במדד המתווכים
₪1,710,000
5 חד׳
קומת קרקע
120 מ"ר
דירת גן, כפר עברי 9, נווה יוני נתניהו
תיווך
Top10 במדד המתווכים
עוזיאל 142 רמת גן
דירות 3 חד׳
7 קומות
עוזיאל 142, תל גנים, רמת גן
OLIO בת ים - שכונת רמת הנשיא
שדרות יוספטל גיורא 92, רמת הנשיא, בת ים
20/80 והיתר ללא הצמדה!
₪2,690,000
3.5 חד׳
קומת קרקע
70 מ"ר
דירת גן, השקדים 3
₪3,200,000
4 חד׳
קומת קרקע
92 מ"ר
דירת גן, מנחם בגין 22, צל אורנים
₪1,890,000
2.5 חד׳
קומת קרקע
90 מ"ר
דירת גן, השומרון 13, אגרובנק
תיווך
₪3,900,000
4 חד׳
קומה 1
100 מ"ר
דירת גן, אבני חן (קייזר)
תיווך
עין הקורא 2, תל אביב יפו
דירות 4-2 חד׳
7 קומות
עין הקורא 2, נוה שאנן, תל אביב יפו
הכינור על הפארק
גליל ים החדשה, הרצליה
₪2,650,000
5 חד׳
קומה 2
156 מ"ר
דירת גן, ענבר 69
₪1,550,000
3 חד׳
קומת קרקע
79 מ"ר
דירת גן, הסביון 24, הפרחים
₪2,840,000
3 חד׳
קומת קרקע
81 מ"ר
דירת גן, דישראלי 56, אחוזה
תיווך
₪3,490,000
4 חד׳
קומת קרקע
117 מ"ר
דירת גן, נתן אלתרמן 5, פסגות אפק
תיווך
ברוריה 10-12 תל אביב
דירות 5-3 חד׳