PxPixel
העלאת מודעה
חנקין 34, אגרובנק, חולון
חנקין 34, אגרובנק, חולון
חנקין 34, אגרובנק, חולון
חנקין 34, אגרובנק, חולון
חנקין 34, אגרובנק, חולון
לכל התמונות · 7
₪5,000

חנקין 34, אגרובנק, חולון

דירה להשכרה
3.5
חדרים
3
קומה
95
מ״ר

יתרונות הנכס

כיווני אוויר 3x
שירותים 2x
מקלט
חיות מחמד

תיאור הנכס

מפנים את הדירה שלנו בחולון בנסיבות טובות ומחפשים שוכרים:) דירה 3.5 חדרים 95 מ"ר, ברחוב חנקין 34, קומה 3. דירה עורפית ושקטה, קרובה לתחנות אוטובוס, חנויות במרחק הליכה. הדירה משופצת ומתוחזקת היטב עם 3 מזגנים, מטבח גדול ו-3 כיווני אוויר. מצויין לזוג/ משפחה, מתאים לחיות מחמד. יש מקלט בבניין, ללא מעלית. וועד בית: 100 שח לחודש-שולם עלינו מראש עד סוף יולי ארנונה: 550 לחודש * שכר הדירה צפוי לעלות ל-5200 ב7.8, גמיש מול בעל הדירה. מוזמנים לפנות אלינו לעוד פרטים:)

מחיר למ״ר
₪53
מצב הנכס
ישן
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
3
על עמודים
כן
ארנונה
₪1,100
ועד
₪100
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
הרב_מימון_23_בת_ים

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (1000)
-
5 א׳ ₪
95
₪52
3.5
3
-
147 מ׳
4/21/2026
1.64 מ׳ ₪
53
₪30,943
3
2
1950
487 מ׳
4/20/2026
3.28 מ׳ ₪
110
₪29,818
5
1
2028
470 מ׳
4/13/2026
2.6 מ׳ ₪
75
₪34,653
3
8
2030
402 מ׳
3/31/2026
2.61 מ׳ ₪
109
₪23,944
5
5
2026
470 מ׳
3/29/2026
3.86 מ׳ ₪
120
₪32,125
5
7
2030
470 מ׳
3/29/2026
2.55 מ׳ ₪
75
₪34,000
3
5
2030
470 מ׳
3/12/2026
2.53 מ׳ ₪
75
₪33,733
3
4
2030
487 מ׳
3/10/2026
1.97 מ׳ ₪
50
₪39,400
2
4
2028

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר33 א׳ ₪
תשואה2.2%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

אופי הרחוב

רחוב חנקין הוא רחוב מרכזי, אך אין בו תנועת אוטובוסים.

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
7/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
8/10
קניות וסידורים
7/10
בילוי ופנאי
6/10
למד עוד

מודעות נוספות בשבילך

₪5,700
מתיווך
דירה
4 חד׳
קומה 2
90 מ"ר
אגרובנק

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בחולון
קרסו שנקר
קרסו שנקר
דירות 5-2 חד׳
9 קומות
החל מ - ₪1,939,000
שנקר , חולון
דף הבית
חולון
אגרובנק
שכונות קרובות
מדלן 2026