PxPixel
העלאת מודעה
יוסף פעמוני 12, שיכון בבלי, תל אביב יפו
יוסף פעמוני 12, שיכון בבלי, תל אביב יפו
יוסף פעמוני 12, שיכון בבלי, תל אביב יפו
יוסף פעמוני 12, שיכון בבלי, תל אביב יפו
יוסף פעמוני 12, שיכון בבלי, תל אביב יפו
לכל התמונות · 5
₪70,000

יוסף פעמוני 12, שיכון בבלי, תל אביב יפו

דירה להשכרה
מתיווך
6
חדרים
20
קומה
330
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה 2x
כיווני אוויר 3x
אמבטיה/מקלחת 3x
שירותים 3x
מרפסת
מחסן
מעלית
ממ״ד
חיות מחמד

תיאור הנכס

פרויקט בראשית היוקרתי בשכונת בבלי. דירה חדשה ענקית 300 מטר + 30 מטר מרפסת מערבית לים קומה גבוהה מאוד חדשה יוקרתית 5.5 חדרים לכניסה מיידית. המגדל הכי יוקרתי בארץ נקודה. מרוהטת קומפלט . בריכה מקורה ענקית, חמאם, חדר כושר ,שומר 24 שעות, חדר סיגרים ויינות.

מחיר למ״ר
₪212
מצב הנכס
חדש מקבלן
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
40
מרפסת
30 מ״ר
מחסן
-
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
המשנה_5_תל_אביב
יצירת קשר
ערן אליוף
תיווך רישיון: 3144087

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (195)
-
70 א׳ ₪
330
₪212
6
20
-
217 מ׳
3/31/2026
9.19 מ׳ ₪
164
₪56,011
5
9
2033
217 מ׳
3/31/2026
9.1 מ׳ ₪
164
₪55,488
5
8
2033
163 מ׳
3/31/2026
4.71 מ׳ ₪
84
₪56,092
3
1
2025
217 מ׳
3/30/2026
11.64 מ׳ ₪
163
₪71,430
5
12
2033
210 מ׳
3/26/2026
2.93 מ׳ ₪
50
₪58,500
2
4
2029
466 מ׳
3/24/2026
6.8 מ׳ ₪
102
₪66,666
4
6
2023
204 מ׳
3/23/2026
5.38 מ׳ ₪
157
₪34,235
3
33
2024
210 מ׳
3/22/2026
2.96 מ׳ ₪
48
₪61,562
2
5
2029

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר58 א׳ ₪
תשואה1.58%

תחושת קהילה
9/10
נקיון ותחזוקה
8/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
8/10
קניות וסידורים
5/10
בילוי ופנאי
6/10
למד עוד

דירות נוספות של Alayof Group

לכל הדירות
שמואל ירחינאי 6, תל אביב יפו
₪8,500
3 חד׳
קומת קרקע
170 מ"ר
שמואל ירחינאי 6, צהלון ושיכוני חסכון

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
הכנסת הגדולה 13 תל אביב
הכנסת הגדולה 13 תל אביב
דירות 5-2 חד׳
8 קומות
הכנסת הגדולה 13, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
שיכון בבלי
שכונות קרובות
מדלן 2026