PxPixel
העלאת מודעה
ניסים אלוני 2, פארק צמרת, תל אביב יפו
ניסים אלוני 2, פארק צמרת, תל אביב יפו
ניסים אלוני 2, פארק צמרת, תל אביב יפו
ניסים אלוני 2, פארק צמרת, תל אביב יפו
ניסים אלוני 2, פארק צמרת, תל אביב יפו
לכל התמונות · 8
₪13,000

ניסים אלוני 2, פארק צמרת, תל אביב יפו

דירה להשכרה
מתיווך
3
חדרים
27
קומה
83
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
שירותים 2x
מרפסת
מחסן
מעלית
ממ״ד

תיאור הנכס

במגדל רום היוקרתי, בקומה גבוה בבמיוחד, עם נוף אורבני מטריף אנו מציעים להשכרה דירת 3 חדרים מפוארת ומשודרגת. מטבח יוקרתי של חברת bulthaup מאובזר במוצרי חשמל, נגרות פרטית, חדר רחצה מפנק. לא מדובר בעוד דירה, אלא בדירה לאנשים שיודעים להעריך איכות. המגדל מציע שירותים רבים לרווחת הדיירים, אבטחה 7\24, בריכת שחייה, מתחם ספא, חדרי כושר, חניית אורחים, לאונג' דיירים ועוד..

מחיר למ״ר
₪157
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
49
ארנונה
₪1,800
ועד
₪1,900
שנת בנייה
2022
מרפסת
12 מ״ר
מחסן
6 מ״ר
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
SHBN_PRI_MEGADIM_TEL_AVIV
יצירת קשר
הומלנד בית ממכר נכסים
תיווך רישיון: 3985705

היסטוריית עסקאות

בסביבה (160)
בבניין וברחוב (1000)
-
13 א׳ ₪
83
₪156
3
27
2022
396 מ׳
3/15/2016
9.42 מ׳ ₪
320
₪29,448
6
30
2008
396 מ׳
12/19/2013
3.85 מ׳ ₪
112
₪34,375
3
9
2009
396 מ׳
6/5/2013
3.35 מ׳ ₪
154
₪21,753
3
14
2007
396 מ׳
3/20/2013
4.45 מ׳ ₪
120
₪37,083
4
18
2009
396 מ׳
12/24/2012
3.23 מ׳ ₪
100
₪32,250
3.5
6
2010
396 מ׳
12/17/2012
5.09 מ׳ ₪
130
₪39,130
3
25
2007
396 מ׳
11/1/2011
3.38 מ׳ ₪
100
₪33,750
4
7
2009
396 מ׳
1/23/2011
9.34 מ׳ ₪
237
₪39,390
6
36
2011

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר55 א׳ ₪
תשואה3.19%

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
10/10
בתי ספר
7/10
תחבורה ציבורית
7/10
קניות וסידורים
8/10
בילוי ופנאי
8/10
למד עוד

דירות נוספות של הומלנד בית ממכר נכסים

לכל הדירות
ניסים אלוני 5, תל אביב יפו
₪6,700,000
דירה
4.5 חד׳
קומה 7
136 מ"ר
ניסים אלוני 5, פארק צמרת

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
PEOPLE
PEOPLE
דירות 6-2 חד׳
40 קומות
קרמניצקי 7, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
פארק צמרת
שכונות קרובות
מדלן 2026