PxPixel
העלאת מודעה
פלורנטין, תל אביב יפו
פלורנטין, תל אביב יפו
פלורנטין, תל אביב יפו
פלורנטין, תל אביב יפו
פלורנטין, תל אביב יפו
לכל התמונות · 11
₪18,000

בשכונת פלורנטין, תל אביב יפו

דירה להשכרה
מתיווך
5
חדרים
14
קומה
123
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
כיווני אוויר 3x
אמבטיה/מקלחת 3x
מרפסת
מחסן
מעלית
ממ״ד
חיות מחמד
לשותפים

תיאור הנכס

דירת 5 חדרים להשכרה מרוהטת קומפלט ! בפרויקט MOMA היוקרתי להשכרה: דירת 5 חדרים מוארת 123 מ"ר 14 מ"ר מרפסת חניה הדירה מרוהטת קומפלט דירה חדשה מהקבלן , במיקום מצוין. בפרויקט יהיה, בית מלון, שומר 24/7 גני ילדים ,בתי קפה .

מחיר למ״ר
₪146
מצב הנכס
חדש
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
20
מרפסת
14 מ״ר
מחסן
-
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
זלטופולסקי_10-12_תל_אביב
יצירת קשר
ירין שמיאן
תיווך רישיון: 3175466

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (772)
-
18 א׳ ₪
123
₪146
5
14
-
258 מ׳
4/13/2026
2.5 מ׳ ₪
47
₪53,191
2
3
2003
644 מ׳
3/17/2026
2.14 מ׳ ₪
31
₪69,032
2
8
2008
328 מ׳
3/12/2026
4.2 מ׳ ₪
72
₪58,333
3
3
2022
644 מ׳
3/12/2026
1.48 מ׳ ₪
31
₪47,580
2
2
2010
543 מ׳
3/10/2026
3.69 מ׳ ₪
49
₪75,306
2
4
2026
594 מ׳
3/8/2026
5.2 מ׳ ₪
143
₪36,363
5
ק
2026
644 מ׳
2/23/2026
2 מ׳ ₪
36
₪55,555
2
2
2005
425 מ׳
2/19/2026
4.53 מ׳ ₪
69
₪65,710
2
7
2027

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר54 א׳ ₪
תשואה2.49%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

אופי הרחוב

דרך שלמה היא רחוב ראשי שלאורכו חנויות ומסחר, וחולפים בו אוטובוסים.

החיים בשכונה

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
4/10
בתי ספר
4/10
תחבורה ציבורית
8/10
קניות וסידורים
9/10
בילוי ופנאי
9/10
למד עוד

דירות נוספות של שמיאן נדל"ן

לכל הדירות
דרך שלמה 38, תל אביב יפו
₪6,490,000
דירה
5 חד׳
קומה 14
139 מ"ר
דרום פלורנטין

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
קומפלקס julie הרצל 91 ת״א
קומפלקס julie הרצל 91 ת״א
דירות 2 חד׳
9 קומות
הרצל 91, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
פלורנטין
שכונות קרובות
מדלן 2026