PxPixel
העלאת מודעה
רוטשילד 30, דרום רוטשילד, תל אביב יפו
רוטשילד 30, דרום רוטשילד, תל אביב יפו
רוטשילד 30, דרום רוטשילד, תל אביב יפו
רוטשילד 30, דרום רוטשילד, תל אביב יפו
לכל התמונות · 4
₪25,000

רוטשילד 30, דרום רוטשילד, תל אביב יפו

דירה להשכרה
מתיווך
4
חדרים
21
קומה
130
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
כיווני אוויר 2x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 2x
מרפסת
מעלית
ממ״ד

תיאור הנכס

להשכרה מגדל יוקרה עם מכון כושר ושומר על שדרות רוטשילד 4 חדרים מרוהט חלקי קומה 21 130מ״ר מרפסת של 30מ״ר עף נוף לים מרהיב מקום חנייה אחד דמי תחזוקה כ-1600ש״ח לחודש ארנונה כ-1300ש״ח לחודשיים 25,000 ש״ח כניסה מיידית

מחיר למ״ר
₪192
מצב הנכס
חדש
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
30
ארנונה
₪1,300
ועד
₪3,500
מרפסת
30 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
זכרון_יעקב_10_תל_אביב
יצירת קשר
אורדן חדד
תיווך רישיון: 3242722

היסטוריית עסקאות

בסביבה (871)
בבניין וברחוב (643)
-
25 א׳ ₪
130
₪192
4
21
-
6245 מ׳
3/25/2026
3.31 מ׳ ₪
45
₪73,488
2
8
2034
5270 מ׳
3/16/2026
12.4 מ׳ ₪
133
₪93,214
5
31
2031
5270 מ׳
3/16/2026
5.92 מ׳ ₪
62
₪95,419
2
ק
2031
5270 מ׳
2/15/2026
25.4 מ׳ ₪
237
₪107,181
6
32
2031
5270 מ׳
2/15/2026
15.15 מ׳ ₪
162
₪93,537
6
32
2031
6245 מ׳
2/11/2026
9.04 מ׳ ₪
101
₪89,526
4
30
2034
5270 מ׳
2/9/2026
5.1 מ׳ ₪
64
₪79,687
2
14
2031
244 מ׳
1/27/2026
4.73 מ׳ ₪
96
₪49,289
3
4
2027

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר77 א׳ ₪
תשואה2.83%

תחושת קהילה
7/10
נקיון ותחזוקה
6/10
בתי ספר
5/10
תחבורה ציבורית
10/10
קניות וסידורים
8/10
בילוי ופנאי
10/10
למד עוד

דירות נוספות של גורדון פרופרטי - PROPERTY GORDON

לכל הדירות
רוטשילד 17, תל אביב יפו
₪22,000
דירה
4 חד׳
קומה 5
110 מ"ר
רוטשילד 17, דרום רוטשילד

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
A.F.K | קהילת פאדובה 19-23 תל אביב יפו
A.F.K | קהילת פאדובה 19-23 תל אביב יפו
דירות 5-2 חד׳
9 קומות
קהילת פאדובה 19, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
דרום רוטשילד
שכונות קרובות
מדלן 2026