PxPixel
העלאת מודעה
העוגן 16, עג'מי, תל אביב יפו
העוגן 16, עג'מי, תל אביב יפו
העוגן 16, עג'מי, תל אביב יפו
העוגן 16, עג'מי, תל אביב יפו
העוגן 16, עג'מי, תל אביב יפו
לכל התמונות · 7
₪33,000

העוגן 16, עג'מי, תל אביב יפו

פנטהאוז להשכרה
קומה
255
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה 2x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 3x
מרפסת
מעלית
ממ״ד

תיאור הנכס

חווית מגורים שאין שנייה לה! להשכרה בבלעדיות! ברחוב העוגן 16, נמל יפו. פנטהאוז יוקרה 5 חדרים. קומה 4 מתוך 4 עם מעלית. הפנטהאוז חדש, מפואר ומעוצב עד הפרט האחרון, בבניין בוטיק אינטימי, בלב אחד האזורים הכי קסומים בישראל. 255 מטר של מרחב מושלם למגורים ונוחות. מרפסות גדולות עם נוף פנורמי לים. מקלחות ושירותים בעיצוב Giorgio Armani. מטבח רחב ידיים עם אי גדול. חדרי ארונות מעוצבים. ממ"ד. 2 חדרי רחצה + שירותי אורחים. 2 חניות. ריהוט מלא ואבזור בסטנדרט הגבוה ביותר

מחיר למ״ר
₪129
מצב הנכס
חדש
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
4
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
מתחם_הצנחנים_תל_אביב
יצירת קשר
לירון ברק
תיווך רישיון: 3231113

היסטוריית עסקאות

בסביבה (955)
בבניין וברחוב (8)
-
33 א׳ ₪
255
₪129
5
4
-
513 מ׳
2/25/2026
4.6 מ׳ ₪
99
₪46,464
4
1
1960
129 מ׳
1/7/2026
2.52 מ׳ ₪
100
₪25,150
4
1
1970
405 מ׳
12/28/2025
4.8 מ׳ ₪
181
₪26,519
4
ק
2020
253 מ׳
9/28/2025
3.2 מ׳ ₪
74
₪43,243
2.5
ק
1920
1452 מ׳
8/7/2025
5.38 מ׳ ₪
90
₪59,777
3
1
2026
906 מ׳
7/24/2025
5.3 מ׳ ₪
115
₪46,086
4
2
2019
1264 מ׳
7/20/2025
2.68 מ׳ ₪
93
₪28,817
4
2
1987
1264 מ׳
7/20/2025
2.68 מ׳ ₪
80
₪33,500
4
2
1987

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר37 א׳ ₪
תשואה2.85%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

אופי הרחוב

רחוב טג'יר שמואל וסולטנה הסמוך, הוא רחוב מגורים שאוטובוסים חולפים לאורכו.

החיים בשכונה

בטיחות

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
7/10
תחבורה ציבורית
7/10
קניות וסידורים
8/10
בילוי ופנאי
8/10
למד עוד

אודות המשרד

קבוצת רימקס אושן תל אביב - צפון, מרכז, דרום
רי/מקס אושן - כי זה הבית שלך !
דירות למכירה בתל אביב – זו המומחיות שלנו!

קבוצת רי/מקס אושן הינה קבוצה המונה 3 משרדי תיווך נדל"ן בתל אביב מרשת רי/מקס העולמית, אשר פעילים בכל העיר עם עשרות סוכנים ושלושה סניפים.

משרדינו הינו המוביל מבין משרדי רי/מקס בעיר החל משנת 2014 ועד היום ובין המשרדים המובילים ברשת רי/מקס בישראל.