PxPixel
העלאת מודעה
חורב , רמת בגין, חיפה
חורב , רמת בגין, חיפה
חורב , רמת בגין, חיפה
חורב , רמת בגין, חיפה
חורב , רמת בגין, חיפה
לכל התמונות · 8
₪4,400

חורב , רמת בגין, חיפה

דירה להשכרה
קומה
85
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
כיווני אוויר 2x
מרפסת
מקלט
חיות מחמד
לשותפים

תיאור הנכס

דירת 3 חד מסודרת ומשופצת חדרים גדולים בנין קטן ברמה עם מטבח שרותים מקלחת מזגנים מקלט בבנין כניסה מידית ונוף לים

מחיר למ״ר
₪52
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
4
ארנונה
₪650
ועד
₪70
מרפסת
10 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
קרית_ספר_25_חיפה
יצירת קשר
דודי
תיווך רישיון: 30827522

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (312)
-
4.4 א׳ ₪
85
₪51
3
2
-
743 מ׳
4/23/2026
2.7 מ׳ ₪
81
₪33,333
6
1
1970
320 מ׳
3/30/2026
1.75 מ׳ ₪
63
₪27,777
3
3
2028
367 מ׳
3/8/2026
1.9 מ׳ ₪
92
₪20,652
4
1
1970
572 מ׳
2/9/2026
2.88 מ׳ ₪
137
₪21,021
5
1
1986
259 מ׳
1/26/2026
1.58 מ׳ ₪
88
₪17,954
4
2
1960
490 מ׳
1/25/2026
2.9 מ׳ ₪
116
₪25,000
4
1
1970
876 מ׳
1/12/2026
4 מ׳ ₪
195
₪20,512
5
1
1999
597 מ׳
1/8/2026
3.35 מ׳ ₪
99
₪33,838
4
2
2021

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר21 א׳ ₪
תשואה2.39%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

בניה חדשה

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
9/10
תחבורה ציבורית
7/10
קניות וסידורים
5/10
בילוי ופנאי
6/10
למד עוד

דירות נוספות של מייפלוואר

לכל הדירות
ההדסים 1, חיפה
₪2,890,000
5 חד׳
קומת קרקע
115 מ"ר
ההדסים , כרמל ותיק

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בחיפה
ווטסון 11 חיפה
ווטסון 11 חיפה
דירות 6-5 חד׳
7 קומות
ווטסון ליונל 11, חיפה
דף הבית
חיפה
רמת בגין
שכונות קרובות
מדלן 2026