PxPixel
העלאת מודעה
הסביון 7, , עלי
הסביון 7, , עלי
הסביון 7, , עלי
הסביון 7, , עלי
הסביון 7, , עלי
לכל התמונות · 6
₪2,550,000
10
חדרים
קרקע
קומה
220
מ״ר

הסביון 7, עלי

בית פרטי למכירה

תיאור הנכס

בית פרטי גדול הממוקם במרכז היישוב על אדמות מדינה. מגרש גדול של מעל חצי דונם. בנוי ב3 קומות עם המון אופציה להרחבה והשבחה. מחסן גדול בגינה. אזור לאירוח של קבוצות הכולל סאונה ומתחם לינה. מתאים למגורים והשקעה כאחד. 9 חדרי שינה שניתן לפצל ליחידות דיור מניבות או לנצל למשפחה ברוכת ילדים. כניסה גמישה מאוד.

מה ההון העצמי שלך?
₪1,300,000
לכמה שנים תרצו לפרוס?
20
סה״כ הלוואה
₪1,250,000
ריבית ממוצעת
5.06%
החזר חודשי משוער
₪8,291
לקבלת הצעה
האמור מהווה דוגמא להמחשה בלבד ואינו מחשבון משכנתא או תחליף לכך. החישובים והנתונים בדוגמא נעשו לפי ממוצע המערכת הבנקאית של הריבית הכוללת החזויה (IRR) המפורסם באתר בנק ישראל נכון למועד החישוב (קישור לעמוד באתר בנק). במחשבון המשכנתא של בנק הפועלים (לינק למחשבון באתר השיווקי של הבנק) תוכלו לבצע סימולציות למסלולי משכנתא שונים ולקבל אומדן לתשלומי המשכנתא ותנאי הלוואה שונים, על פי הוראות הדין.
אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. קבלת הלוואה מבנק הפועלים בע"מ בכפוף לאישור הבנק ולתנאיו.

מידע נוסף על הנכס

מחיר למ״ר
₪11,591
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
3
ארנונה
₪1,400
שנת בנייה
2015
מחסן
10 מ״ר
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
רומן פורטר
תיווך רישיון: 3181464

היסטוריית עסקאות

בסביבה (0)
בבניין וברחוב (1)
לא דווחו ברשות המיסים עסקאות בסביבה הקרובה לנכס

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
9/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
6/10
קניות וסידורים
6/10
בילוי ופנאי
6/10
למד עוד

דירות נוספות של נדל"ן אריאל

לכל הדירות
מוריה 24, אריאל
₪1,600,000
דירה
5 חד׳
קומה 1
112 מ"ר
מוריה 24, שכונה ה
דף הבית
עלי
מידע חשוב
מדלן 2026