PxPixel
העלאת מודעה
דפנה 16, מרכז העיר, קרית ביאליק
דפנה 16, מרכז העיר, קרית ביאליק
דפנה 16, מרכז העיר, קרית ביאליק
דפנה 16, מרכז העיר, קרית ביאליק
לכל התמונות · 4
₪1,250,000
3
חדרים
2
קומה
99
מ״ר

דפנה 16, מרכז העיר, קרית ביאליק

חניה
כיווני אוויר 3x
מחסן

תיאור הנכס

פריים לוקיישן ! דירה נעימה שמתאימה למגורים/משקיעים. דירה שמורה בניין מטופח, הדירה מושכרת לדיירת וותיקה בסכום של 3,500 לחודש. קרובה לכל מוקדי העניין, הקריון, מרכז סביניה ,ציר המטרונית 27/7,בתי ספר, גנים וקופ"ח.

מה ההון העצמי שלך?
₪650,000
לכמה שנים תרצו לפרוס?
20
סה״כ הלוואה
₪600,000
ריבית ממוצעת
5.06%
החזר חודשי משוער
₪3,980
לקבלת הצעה
האמור מהווה דוגמא להמחשה בלבד ואינו מחשבון משכנתא או תחליף לכך. החישובים והנתונים בדוגמא נעשו לפי ממוצע המערכת הבנקאית של הריבית הכוללת החזויה (IRR) המפורסם באתר בנק ישראל נכון למועד החישוב (קישור לעמוד באתר בנק). במחשבון המשכנתא של בנק הפועלים (לינק למחשבון באתר השיווקי של הבנק) תוכלו לבצע סימולציות למסלולי משכנתא שונים ולקבל אומדן לתשלומי המשכנתא ותנאי הלוואה שונים, על פי הוראות הדין.
אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. קבלת הלוואה מבנק הפועלים בע"מ בכפוף לאישור הבנק ולתנאיו.

מידע נוסף על הנכס

מחיר למ״ר
₪12,626
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
3
ארנונה
₪900
ועד
₪100
מחסן
-
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
שמעון מנגיסטו
תיווך בבלעדיות רישיון: 3183119

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (594)
-
1.25 מ׳ ₪
99
₪12,626
3
2
-
160 מ׳
5/4/2026
1.75 מ׳ ₪
128
₪13,648
4
1
2008
160 מ׳
5/4/2026
1.75 מ׳ ₪
91
₪19,197
4
1
2008
403 מ׳
5/3/2026
3.55 מ׳ ₪
136
₪26,102
5
5
2028
1219 מ׳
4/30/2026
1.1 מ׳ ₪
63
₪17,460
3
3
1984
1228 מ׳
4/30/2026
1.18 מ׳ ₪
63
₪18,714
3
2
1970
1000 מ׳
4/29/2026
1.34 מ׳ ₪
92
₪14,565
4
2
1992
778 מ׳
4/29/2026
1.45 מ׳ ₪
91
₪15,934
4
3
1980
843 מ׳
4/16/2026
2 מ׳ ₪
113
₪17,699
5
5
2024

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר19 א׳ ₪
תשואה2.67%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

אופי הרחוב

רחוב דפנה הוא רחוב מרכזי, אך אין בו תנועת אוטובוסים.

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
8/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
9/10
בילוי ופנאי
8/10
למד עוד

אודות המתווך

שמעון מנגיסטו
שמעון מנגיסטו
נכסים נוספים של שמעון מנגיסטו
לכל הנכסים
גיורא יוספטל 43, טירת הכרמל
₪1,230,000
דירה
3 חד׳
קומה 4
71 מ"ר