PxPixel
העלאת מודעה
הראב"ע , נווה רם, רמת גן
הראב"ע , נווה רם, רמת גן
הראב"ע , נווה רם, רמת גן
הראב"ע , נווה רם, רמת גן
הראב"ע , נווה רם, רמת גן
לכל התמונות · 14
₪7,100

הראב"ע , נווה רם, רמת גן

דירת גג להשכרה
מתיווך
4.5
חדרים
2
קומה
105
מ״ר

יתרונות הנכס

כיווני אוויר 3x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 2x
מרפסת
ממ״ד
לשותפים

תיאור הנכס

דופלקס גג (2 מיפלסים), דופלקס הפוך,כולל ממ"ד. בבנין קטן בקומה 1 +2 מעל קומת קרקע. מרוהטת עם מירפסת בגג. ברחוב שקט חד סיטרי, דירה נעימה עם אנרגיות טובות,מוארת, מסודרת משופצת,דוד שמש, דמי ועד 50 ש"ח. *בקומת הכניסה: פינת ישיבה,חדר ממ"ד, חדר נוסף עם מטבחון !(יכול לשמש כחדר טיפולים), יחידת הורים מרווחת עם אמבטיה ושרותים. * במיפלס העליון: סלון מרובע ענק ומיטבח + יציאה למ.שמש היקפית. תווך : חצי חודש +מע"מ.

מחיר למ״ר
₪68
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
2
ועד
₪50
מרפסת
25 מ״ר
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יהודית_12_רמת_גן
יצירת קשר
אלברט פנחס
תיווך רישיון: 312107474

היסטוריית עסקאות

בסביבה (79)
בבניין וברחוב (33)
-
7.1 א׳ ₪
105
₪67
4.5
2
-
210 מ׳
3/11/2026
3.15 מ׳ ₪
115
₪27,391
4
5
2022
115 מ׳
3/10/2026
3.23 מ׳ ₪
103
₪31,310
4
2
2024
112 מ׳
2/19/2026
2.25 מ׳ ₪
88
₪25,568
4
6
1970
168 מ׳
2/17/2026
2.6 מ׳ ₪
87
₪29,885
4
1
2023
354 מ׳
2/12/2026
1.76 מ׳ ₪
41
₪42,926
2
2
1960
374 מ׳
2/8/2026
41 א׳ ₪
41
₪1,000
1.5
1
1960
216 מ׳
1/29/2026
2.18 מ׳ ₪
61
₪35,737
3
1
2028
216 מ׳
12/29/2025
2.2 מ׳ ₪
66
₪33,333
3
1
2028

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר31 א׳ ₪
תשואה2.62%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

1 אתרי בניה בסביבה
צפי סיום: אמצע 2030

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
7/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
9/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
6/10
בילוי ופנאי
4/10
למד עוד

דירות נוספות של רדיוס נדלן

לכל הדירות
רועי קליין 3, רמת גן
₪4,350,000
דירה
5.5 חד׳
קומה 9
151 מ"ר
רועי קליין , קרית קריניצי

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים ברמת גן
דונש 7
דונש 7
דירות 4-2 חד׳
8 קומות
דונש 7, רמת גן
דף הבית
רמת גן
נווה רם
שכונות קרובות
מדלן 2026