PxPixel
העלאת מודעה
הרצליה פיתוח, הרצליה
הרצליה פיתוח, הרצליה
הרצליה פיתוח, הרצליה
הרצליה פיתוח, הרצליה
הרצליה פיתוח, הרצליה
לכל התמונות · 5
₪45,000

בשכונת הרצליה פיתוח, הרצליה

בית פרטי להשכרה
מתיווך
7
חדרים
319

תיאור הנכס

בית חדש מהניילון, מעוצב בסגנון מודרני, עם 5 חדרי שינה, מגרש בגודל 330 מ"ר ושטח בנוי של 319 מ"ר, כולל בריכה. הבית חדש לחלוטין – לא גרו בו. פרטי הבית כוללים קומה עליונה עם 3 חדרי ילדים, סוויטת הורים מפנקת בקומה השנייה ומרתף עילי עם אפשרות ליחידה נפרדת.

מחיר למ״ר
₪141
מצב הנכס
חדש
תאריך כניסה
גמיש
מחסן
-
יש טעות במודעה? דווחו לנו
מגרש_2270_שדה_דב_מרכז_תל_אביב
יצירת קשר
אבי בלצן
תיווך רישיון: 30620588

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (128)
-
45 א׳ ₪
319
₪141
7
-
-
1897 מ׳
3/15/2026
3.7 מ׳ ₪
67
₪55,223
2
16
1986
1897 מ׳
3/12/2026
1.95 מ׳ ₪
33
₪59,090
1
13
1998
2410 מ׳
1/8/2026
12.39 מ׳ ₪
140
₪88,519
4
7
2030
2410 מ׳
12/23/2025
18.93 מ׳ ₪
247
₪76,640
4
8
2030
2410 מ׳
12/10/2025
10.8 מ׳ ₪
146
₪73,972
3.5
4
2030
2410 מ׳
12/10/2025
13.7 מ׳ ₪
147
₪93,197
4
3
2030
2410 מ׳
12/3/2025
12.4 מ׳ ₪
147
₪84,319
4
3
2030
2410 מ׳
12/2/2025
29.33 מ׳ ₪
200
₪146,663
4
5
2030

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר75 א׳ ₪
תשואה2.65%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

בניה חדשה

אופי הרחוב

רחוב הנשיא יצחק בן צבי הוא רחוב מרכזי שאוטובוסים חולפים לאורכו.

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
9/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
7/10
קניות וסידורים
9/10
בילוי ופנאי
9/10
למד עוד

דירות נוספות של קבוצת מ.מ.מ. אחזקות

לכל הדירות
דרך השדות 51, כפר שמריהו
₪32,000,000
קוטג'
6 חד׳
קומת קרקע
350 מ"ר

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בהרצליה
דף הבית
הרצליה
הרצליה פיתוח
שכונות קרובות
מדלן 2026