PxPixel
העלאת מודעה
ברנר 12, למפרט;פועלים ב, כפר סבא
ברנר 12, למפרט;פועלים ב, כפר סבא
ברנר 12, למפרט;פועלים ב, כפר סבא
ברנר 12, למפרט;פועלים ב, כפר סבא
ברנר 12, למפרט;פועלים ב, כפר סבא
לכל התמונות · 9
₪2,740,000
5
חדרים
1
קומה
129
מ״ר

ברנר 12, למפרט;פועלים ב, כפר סבא

חניה
כיווני אוויר 3x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 2x
מעלית

תיאור הנכס

למכירה דירת 4 שהפכו ל-5 חדרים מרווחת ומשופצת מהיסוד! מיקום מעולה- בקרבת גני ילדים, גינות ירוקות ומרכז העיר. 112 מ"ר בארנונה, 3 כיווני אוויר, חללים גדולים ומוארים "כמו של פעם", נוף פתוח לפינות ירוקות, יחידת הורים מרווחת, חדר שירות גדול, חניה מקורה בטאבו, קומה שלישית, מעלית גדולה, מקלט וגנרטור חירום לבניין. משופצת - אינסטלציה, מרצפות, תריסים, דלתות פנים, חדרי רחצה, ארונות מטבח

מה ההון העצמי שלך?
₪1,400,000
לכמה שנים תרצו לפרוס?
20
סה״כ הלוואה
₪1,340,000
ריבית ממוצעת
5.06%
החזר חודשי משוער
₪8,888
לקבלת הצעה
האמור מהווה דוגמא להמחשה בלבד ואינו מחשבון משכנתא או תחליף לכך. החישובים והנתונים בדוגמא נעשו לפי ממוצע המערכת הבנקאית של הריבית הכוללת החזויה (IRR) המפורסם באתר בנק ישראל נכון למועד החישוב (קישור לעמוד באתר בנק). במחשבון המשכנתא של בנק הפועלים (לינק למחשבון באתר השיווקי של הבנק) תוכלו לבצע סימולציות למסלולי משכנתא שונים ולקבל אומדן לתשלומי המשכנתא ותנאי הלוואה שונים, על פי הוראות הדין.
אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. קבלת הלוואה מבנק הפועלים בע"מ בכפוף לאישור הבנק ולתנאיו.

מידע נוסף על הנכס

מחיר למ״ר
₪21,240
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
5
ארנונה
₪1,370
ועד
₪250
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
אבי אבו
תיווך בבלעדיות רישיון: 3145056

היסטוריית עסקאות

בסביבה (0)
בבניין וברחוב (60)
לא דווחו ברשות המיסים עסקאות בסביבה הקרובה לנכס

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר36 א׳ ₪

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

בניה חדשה

אופי הרחוב

רחוב ברנר הוא רחוב מגורים עם חנויות לאורכו.

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
8/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
10/10
קניות וסידורים
9/10
בילוי ופנאי
9/10
למד עוד

דירות נוספות של אבי אבו א.א. נדלן

לכל הדירות
אגרון 18, כפר סבא
₪2,380,000
דירה
3 חד׳
קומה 2
101 מ"ר
אגרון 18, פרחים;דגניה

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בכפר סבא
בילינסון 6 כפר סבא
בילינסון 6 כפר סבא
דירות 5-2 חד׳
10 קומות
החל מ - ₪2,230,000
בילינסון 6, כפר סבא
דף הבית
כפר סבא
למפרט;פועלים ב
שכונות קרובות
מדלן 2026