PxPixel
העלאת מודעה
התיכון 60, נוה שאנן, חיפה
התיכון 60, נוה שאנן, חיפה
התיכון 60, נוה שאנן, חיפה
התיכון 60, נוה שאנן, חיפה
התיכון 60, נוה שאנן, חיפה
לכל התמונות · 10
₪5,250

התיכון 60, נוה שאנן, חיפה

דירה להשכרה
4
חדרים
4
קומה
100

תיאור הנכס

ללא תיווך.דירה מעולה ,חנייה מקורה, מעלית , גישה נוחה לתחבורה ,קרובה לאוניברסיטה / טכניון. 3 כיווני אוויר . מיוחד - 3 חדרי שירותים!! ! קירבה לביה"ס, גני ילדים , שכנים נעימים . לא לשותפים ! לא למתווכים!

מחיר למ״ר
₪53
מצב הנכס
חדש
תאריך כניסה
06/2025
קומות בבניין
5
ועד
₪300
מחסן
-
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
קרית_ספר_25_חיפה

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (461)
-
5.25 א׳ ₪
100
₪52
4
4
-
268 מ׳
5/7/2026
2.1 מ׳ ₪
106
₪19,811
4
ק
1982
648 מ׳
4/30/2026
1.35 מ׳ ₪
70
₪19,285
3
1
1970
860 מ׳
4/29/2026
1 מ׳ ₪
41
₪24,390
2
3
2020
298 מ׳
4/28/2026
1.4 מ׳ ₪
79
₪17,721
3.5
2
1970
85 מ׳
4/19/2026
1.5 מ׳ ₪
90
₪16,666
4
1
1980
687 מ׳
4/19/2026
2.3 מ׳ ₪
130
₪17,692
5
4
2022
477 מ׳
3/25/2026
1.45 מ׳ ₪
61
₪23,770
3
2
1970
635 מ׳
3/18/2026
2.1 מ׳ ₪
82
₪25,609
3
1
2020

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר21 א׳ ₪
תשואה2.55%

תחושת קהילה
7/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
8/10
בילוי ופנאי
6/10
למד עוד

מודעות נוספות בשבילך

₪4,900
מתיווך
דירה
4 חד׳
קומה 2
100 מ"ר
נוה שאנן

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בחיפה
ברל כצנלסון 84-86 חיפה
ברל כצנלסון 84-86 חיפה
דירות 5-3 חד׳
10 קומות
ברל כצנלסון 84, חיפה
דף הבית
חיפה
נוה שאנן
שכונות קרובות
מדלן 2026