PxPixel
העלאת מודעה
קדם 128, עג'מי, תל אביב יפו
קדם 128, עג'מי, תל אביב יפו
קדם 128, עג'מי, תל אביב יפו
קדם 128, עג'מי, תל אביב יפו
קדם 128, עג'מי, תל אביב יפו
לכל התמונות · 6
₪8,000

קדם 128, עג'מי, תל אביב יפו

דירה להשכרה
מתיווך
2
חדרים
קרקע
קומה
50
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
כיווני אוויר 3x
מרפסת
מקלט
חיות מחמד
לשותפים

תיאור הנכס

2 חדרים עם נוף לים בקו ראשון, חלונות מבודדים, חניה בשפע באזור,מתאימה לזוג או ליחיד

מחיר למ״ר
₪160
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
2
על עמודים
כן
ארנונה
₪150
מרפסת
5 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
אנטוקולסקי_9_תל_אביב_יפו
יצירת קשר
אריה ישראלי
תיווך רישיון: 3252641

היסטוריית עסקאות

בסביבה (906)
בבניין וברחוב (60)
-
8 א׳ ₪
50
₪160
2
ק
-
635 מ׳
2/25/2026
4.6 מ׳ ₪
99
₪46,464
4
1
1960
1030 מ׳
1/7/2026
2.52 מ׳ ₪
100
₪25,150
4
1
1970
733 מ׳
12/28/2025
4.8 מ׳ ₪
181
₪26,519
4
ק
2020
966 מ׳
9/28/2025
3.2 מ׳ ₪
74
₪43,243
2.5
ק
1920
324 מ׳
7/24/2025
5.3 מ׳ ₪
115
₪46,086
4
2
2019
152 מ׳
7/20/2025
2.68 מ׳ ₪
93
₪28,817
4
2
1987
152 מ׳
7/20/2025
2.68 מ׳ ₪
80
₪33,500
4
2
1987
753 מ׳
6/23/2025
3.18 מ׳ ₪
86
₪36,976
4
1
2003

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר37 א׳ ₪
תשואה2.78%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

אופי הרחוב

רחוב קדם הוא רחוב מגורים שאוטובוסים חולפים לאורכו.

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
7/10
תחבורה ציבורית
7/10
קניות וסידורים
9/10
בילוי ופנאי
8/10
למד עוד

דירות נוספות של נדל''ן ישראלי

לכל הדירות
דוד המלך 5, בת ים
₪2,196,000
דירה
3.5 חד׳
קומה 1
82 מ"ר
דוד המלך 5, דרום מערב

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
צייטלין 21 תל אביב יפו
צייטלין 21 תל אביב יפו
דירות 6-3 חד׳
7 קומות
צייטלין 21, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
עג'מי
שכונות קרובות
מדלן 2026