PxPixel
העלאת מודעה
אמנון ליפקין שחק 1, פארק הים, נתניה
אמנון ליפקין שחק 1, פארק הים, נתניה
אמנון ליפקין שחק 1, פארק הים, נתניה
אמנון ליפקין שחק 1, פארק הים, נתניה
אמנון ליפקין שחק 1, פארק הים, נתניה
לכל התמונות · 14
₪3,690,000
5
חדרים
16
קומה
140
מ״ר

אמנון ליפקין שחק 1, פארק הים, נתניה

יתרונות הנכס

חניה 2x
כיווני אוויר 2x
שירותים 3x
מרפסת
מחסן
מעלית
ממ״ד

תיאור הנכס

5 ח׳ למכירה בפרויקט היוקרתי ICR – פארק הים, בנייה חדשה בסטנדרט גבוה. דירת 5 חדרים מרווחת ומוארת. 140 מ״ר בנוי. מרפסת שמש 15 מ״ר. קומה 16. חדר כושר וחדר דיירים בבניין. כיוון מערב. דירה חדשה. 2 חניות ומחסן. בלב אחת השכונות המבוקשות והמתפתחות בעיר, מרחק הליכה לים. סביבת מגורים איכותית, סמוך לפארקים, מוסדות חינוך וצירי תנועה מרכזיים.

מה ההון העצמי שלך?
₪1,850,000
לכמה שנים תרצו לפרוס?
20
סה״כ הלוואה
₪1,840,000
ריבית ממוצעת
5.06%
החזר חודשי משוער
₪12,204
לקבלת הצעה
האמור מהווה דוגמא להמחשה בלבד ואינו מחשבון משכנתא או תחליף לכך. החישובים והנתונים בדוגמא נעשו לפי ממוצע המערכת הבנקאית של הריבית הכוללת החזויה (IRR) המפורסם באתר בנק ישראל נכון למועד החישוב (קישור לעמוד באתר בנק). במחשבון המשכנתא של בנק הפועלים (לינק למחשבון באתר השיווקי של הבנק) תוכלו לבצע סימולציות למסלולי משכנתא שונים ולקבל אומדן לתשלומי המשכנתא ותנאי הלוואה שונים, על פי הוראות הדין.
אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. קבלת הלוואה מבנק הפועלים בע"מ בכפוף לאישור הבנק ולתנאיו.

מידע נוסף על הנכס

מחיר למ״ר
₪26,357
מצב הנכס
חדש
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
31
על עמודים
כן
מרפסת
15 מ״ר
מחסן
-
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
מתחם_72705_מגרש_612_נתניה
יצירת קשר
סברינה לבנובסקי
תיווך בבלעדיות רישיון: 3185060

היסטוריית עסקאות

בסביבה (205)
בבניין וברחוב (43)
-
3.69 מ׳ ₪
140
₪26,357
5
16
-
563 מ׳
3/30/2026
3.31 מ׳ ₪
153
₪21,613
5
2
2026
563 מ׳
3/24/2026
3.43 מ׳ ₪
145
₪23,668
5
13
2026
563 מ׳
3/9/2026
3.3 מ׳ ₪
153
₪21,568
5
2
2026
589 מ׳
2/26/2026
3.05 מ׳ ₪
103
₪29,580
4
7
2022
109 מ׳
2/16/2026
2.49 מ׳ ₪
106
₪23,461
4
5
2025
589 מ׳
2/4/2026
3.56 מ׳ ₪
138
₪25,773
5
5
2022
473 מ׳
1/29/2026
2.55 מ׳ ₪
104
₪24,519
4
14
2027
589 מ׳
1/27/2026
3.68 מ׳ ₪
138
₪26,643
5
7
2022

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר27 א׳ ₪
תשואה2.77%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

בניה חדשה

החיים בשכונה

אודות המשרד

רימקס מקסימום
גולדה מאיר 16, נתניה
₪1,750,000
דירה
3 חד׳
קומה 2
70 מ"ר
גולדה מאיר , נאות גולדה

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בנתניה
דף הבית
נתניה
פארק הים
שכונות קרובות
מדלן 2026