PxPixel
העלאת מודעה
נגבה 26, יד אליהו, תל אביב יפו
נגבה 26, יד אליהו, תל אביב יפו
נגבה 26, יד אליהו, תל אביב יפו
נגבה 26, יד אליהו, תל אביב יפו
נגבה 26, יד אליהו, תל אביב יפו
לכל התמונות · 17
₪4,299,900
4
חדרים
קרקע
קומה
200
מ״ר

נגבה 26, יד אליהו, תל אביב יפו

תיאור הנכס

בשכונת יד אליהו הירוקה והמתפתחת! למשפחות שרוצות יותר ובגדול! חווית מגורים מהשורה הראשונה! 100 מטר של חצר רחבת ידיים שבה תוכלו לפנק ולהתפנק.. חדר מאסטר הורים ענקק, חניה פרטית תת קרקעית ומחסן. שכונה קהילתית וירוקה, שבילי אופניים לכל תל אביב! בקרבה לבתי ספר, גני ילדים, גינות ציבוריות, פארקים, קאנטרי בית ברבור ועודד ובקרוב הרכבת הקלה הקו הסגול.. מחירי פריסייל בסוף פרויקט מהרו אין הרבה דירות גן בשכונה!

מה ההון העצמי שלך?
₪2,150,000
לכמה שנים תרצו לפרוס?
20
סה״כ הלוואה
₪2,149,900
ריבית ממוצעת
5.06%
החזר חודשי משוער
₪14,260
לקבלת הצעה
האמור מהווה דוגמא להמחשה בלבד ואינו מחשבון משכנתא או תחליף לכך. החישובים והנתונים בדוגמא נעשו לפי ממוצע המערכת הבנקאית של הריבית הכוללת החזויה (IRR) המפורסם באתר בנק ישראל נכון למועד החישוב (קישור לעמוד באתר בנק). במחשבון המשכנתא של בנק הפועלים (לינק למחשבון באתר השיווקי של הבנק) תוכלו לבצע סימולציות למסלולי משכנתא שונים ולקבל אומדן לתשלומי המשכנתא ותנאי הלוואה שונים, על פי הוראות הדין.
אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. קבלת הלוואה מבנק הפועלים בע"מ בכפוף לאישור הבנק ולתנאיו.

מידע נוסף על הנכס

מחיר למ״ר
₪21,500
מצב הנכס
חדש מקבלן
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
10
מרפסת
100 מ״ר
מחסן
6 מ״ר
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
זכרון_יעקב_16_תל_אביב
יצירת קשר
אברהם ג'רבי
תיווך רישיון: 3224659

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (207)
-
4.3 מ׳ ₪
200
₪21,499
4
ק
-
444 מ׳
4/26/2026
4.9 מ׳ ₪
116
₪42,241
4
7
2026
818 מ׳
3/26/2026
4.15 מ׳ ₪
99
₪41,919
4
1
2029
461 מ׳
3/25/2026
2.97 מ׳ ₪
63
₪47,142
2
4
2024
189 מ׳
3/18/2026
200 א׳ ₪
6
₪33,333
4
5
2027
818 מ׳
3/16/2026
4.2 מ׳ ₪
102
₪41,176
4
4
2029
956 מ׳
3/11/2026
4.99 מ׳ ₪
108
₪46,203
4
ק
2028
757 מ׳
2/26/2026
3.81 מ׳ ₪
85
₪44,823
3
5
2029
818 מ׳
2/19/2026
4.15 מ׳ ₪
105
₪39,523
4
1
2029

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר43 א׳ ₪
תשואה2.57%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

1 אתרי בניה בסביבה
צפי סיום: סוף 2026

אופי הרחוב

רחוב נגבה הוא רחוב שקט שמשמש בעיקר למגורים.

החיים בשכונה

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
7/10
תחבורה ציבורית
8/10
קניות וסידורים
7/10
בילוי ופנאי
5/10
למד עוד

דירות נוספות של הבניין חברה לשיווק נדל"ן

לכל הדירות
משגב עם 16, תל אביב יפו
₪2,550,000
דירה
4 חד׳
קומה 4
105 מ"ר
משגב עם 16, קרית שלום

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
EAST SIDE | יד אליהו, תל אביב
EAST SIDE | יד אליהו, תל אביב
דירות 6-2 חד׳
9 קומות
החל מ - ₪2,900,000
לוחמי גליפולי 58, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
יד אליהו
שכונות קרובות
מדלן 2026