PxPixel
העלאת מודעה
הכרמל 54, נחלת בנימין, תל אביב יפו
הכרמל 54, נחלת בנימין, תל אביב יפו
הכרמל 54, נחלת בנימין, תל אביב יפו
הכרמל 54, נחלת בנימין, תל אביב יפו
הכרמל 54, נחלת בנימין, תל אביב יפו
לכל התמונות · 16
₪6,999

הכרמל 54, נחלת בנימין, תל אביב יפו

דירה להשכרה
קומה
77
מ״ר

יתרונות הנכס

כיווני אוויר 2x
מרפסת
חיות מחמד
לשותפים

תיאור הנכס

דירה מציאה מושלמת לזוג או 2 שותפים בלב תל אביב סופר פריים לוקיישן-קרוב להכל! דירה שעוברת בין חברים בעשור האחרון ולא יצאה לשוק הזדמנות לתפוס אותה לעשור הבא ולהנות ממרחק הליכה לכל מה שטוב בעיר! 2 דקות הליכה מהים, מדרחוב נחלת בנימין, פארק המסילה, שוק הכרמל, רחוב שינקין, דיזינגוף סנטר-הכל במרחק הליכה! תקרות גבוהות, מלאה חלונות, מוארת מכל פינה בבית, אנרגיות טובות, חוזה קליל, ובעל דירה מדהים. הזדמנות פז

מחיר למ״ר
₪91
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
2
על עמודים
כן
מרפסת
7 מ״ר
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
פראנקל_2_6_תל_אביב
יצירת קשר
אברהם ג'רבי
תיווך רישיון: 3224659

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (58)
-
7 א׳ ₪
77
₪90
2
2
-
110 מ׳
4/9/2026
4.2 מ׳ ₪
48
₪87,500
3
3
2027
447 מ׳
2/12/2026
6.04 מ׳ ₪
61
₪98,964
2
4
2027
447 מ׳
2/10/2026
7.21 מ׳ ₪
64
₪112,609
3
ק
2027
447 מ׳
2/3/2026
6 מ׳ ₪
83
₪72,289
3
ק
2027
182 מ׳
1/22/2026
4.41 מ׳ ₪
56
₪78,781
2.5
3
2005
381 מ׳
12/28/2025
1.49 מ׳ ₪
67
₪22,164
3
ק
1930
235 מ׳
12/5/2025
800 א׳ ₪
15
₪53,333
1
ק
1960
263 מ׳
11/20/2025
7.25 מ׳ ₪
84
₪86,309
4
4
2015

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר82 א׳ ₪
תשואה2.26%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

1 אתרי בניה בסביבה
צפי סיום: סוף 2029

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
7/10
נקיון ותחזוקה
8/10
בתי ספר
7/10
תחבורה ציבורית
10/10
קניות וסידורים
10/10
בילוי ופנאי
10/10
למד עוד

דירות נוספות של הבניין חברה לשיווק נדל"ן

לכל הדירות
נחל עוז 12, תל אביב יפו
₪1,999,999
דירה
4 חד׳
קומה 4
100 מ"ר
נחל עוז 12, דקר

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
מטמון כהן 9 תל אביב
מטמון כהן 9 תל אביב
דירות 4-2 חד׳
8 קומות
מטמון כהן 9, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
נחלת בנימין
שכונות קרובות
מדלן 2026