PxPixel
העלאת מודעה
אופירה 22, נווה דקלים, אשקלון
אופירה 22, נווה דקלים, אשקלון
אופירה 22, נווה דקלים, אשקלון
אופירה 22, נווה דקלים, אשקלון
אופירה 22, נווה דקלים, אשקלון
לכל התמונות · 11
₪3,400,000
5.5
חדרים
קרקע
קומה
280
מ״ר

אופירה 22, נווה דקלים, אשקלון

חניה
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 3x
גינה
ממ״ד

תיאור הנכס

למכירה! בית קרקע 5 חדרים + יחידת דיור בודד פינתי עם ממ"ד בנווה דקלים, אשקלון מיקום מנצח – שכונת נווה דקלים, אשקלון במיקום שקט ונעים: בית קרקע בודד פינתי על מגרש גדול של כ-280 מ"ר! ???? פרטי הנכס: * 5 חדרים מרווחים + יחידת דיור נפרדת * בנוי 140 מ"ר בטון (נבנה לפני כ-8 שנים) * כולל ממ"ד תקני * יחידת דיור בגודל 67 מ"ר עם כניסה נפרדת – מושכרת ב-3,000 ₪ לחודש! * בריכת שחייה פרטית בגודל 4.7×2.5 מטר * הנכס משופץ ומשודרג ברמה גבוהה מאוד אידיאלי למגורים, לאירוח ולהכנסה פסיבית!

מה ההון העצמי שלך?
₪1,700,000
לכמה שנים תרצו לפרוס?
20
סה״כ הלוואה
₪1,700,000
ריבית ממוצעת
5.06%
החזר חודשי משוער
₪11,276
לקבלת הצעה
האמור מהווה דוגמא להמחשה בלבד ואינו מחשבון משכנתא או תחליף לכך. החישובים והנתונים בדוגמא נעשו לפי ממוצע המערכת הבנקאית של הריבית הכוללת החזויה (IRR) המפורסם באתר בנק ישראל נכון למועד החישוב (קישור לעמוד באתר בנק). במחשבון המשכנתא של בנק הפועלים (לינק למחשבון באתר השיווקי של הבנק) תוכלו לבצע סימולציות למסלולי משכנתא שונים ולקבל אומדן לתשלומי המשכנתא ותנאי הלוואה שונים, על פי הוראות הדין.
אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. קבלת הלוואה מבנק הפועלים בע"מ בכפוף לאישור הבנק ולתנאיו.

מידע נוסף על הנכס

מחיר למ״ר
₪12,143
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
גמיש
שנת בנייה
2019
שטח גינה
60 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
רונן בגדדי
תיווך רישיון: 3213196

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (14)
-
3.4 מ׳ ₪
280
₪12,142
5.5
ק
2019
553 מ׳
4/23/2026
1.1 מ׳ ₪
60
₪18,333
3
1
1995
1332 מ׳
3/31/2026
2.87 מ׳ ₪
150
₪19,133
5
8
2024
743 מ׳
3/24/2026
1.83 מ׳ ₪
60
₪30,500
3
ק
1999
283 מ׳
3/12/2026
900 א׳ ₪
51
₪17,647
2
ק
1994
214 מ׳
2/24/2026
1.33 מ׳ ₪
81
₪16,358
4
5
2014
543 מ׳
2/18/2026
1.7 מ׳ ₪
120
₪14,166
5
ק
2008
218 מ׳
2/15/2026
2.05 מ׳ ₪
153
₪13,398
5
ק
1995
111 מ׳
2/8/2026
1.92 מ׳ ₪
80
₪24,000
4
ק
1990

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר16 א׳ ₪
תשואה2.42%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

אופי הרחוב

רחוב אופירה הוא רחוב שקט שמשמש בעיקר למגורים.

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
7/10
נקיון ותחזוקה
9/10
בתי ספר
9/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
5/10
בילוי ופנאי
5/10
למד עוד

דירות נוספות של רימקס פרומיס - REMAX Promise

לכל הדירות
האפרסמון 25, אשקלון
₪2,530,000
קוטג'
5.5 חד׳
קומת קרקע
127 מ"ר
האפרסמון 25, אפרידר

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים באשקלון
דף הבית
אשקלון
נווה דקלים
שכונות קרובות
מדלן 2026