PxPixel
העלאת מודעה
מרכז בעלי מלאכה 27, לב תל אביב, תל אביב יפו
מרכז בעלי מלאכה 27, לב תל אביב, תל אביב יפו
מרכז בעלי מלאכה 27, לב תל אביב, תל אביב יפו
מרכז בעלי מלאכה 27, לב תל אביב, תל אביב יפו
מרכז בעלי מלאכה 27, לב תל אביב, תל אביב יפו
לכל התמונות · 8
₪11,500

מרכז בעלי מלאכה 27, לב תל אביב, תל אביב יפו

דירה להשכרה
קומה
78
מ״ר

יתרונות הנכס

כיווני אוויר 2x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 2x
חיות מחמד
לשותפים

תיאור הנכס

להשכרה בשכונת לב העיר המבוקשת ※ שני חדרי שינה מאסטרים ※ פרקט עץ בכל הדירה ※ מטבח פתוח עם דלפק עץ גדול ※ מזגני אינוורטר חדשים בכל חדר ※ מוארת במיוחד ※ מקלט בבניין ※ מיקום נהדר בלב העיר דירה יפהפייה, נעימה ומזמינה.

מחיר למ״ר
₪147
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
3
ארנונה
₪670
ועד
₪80
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
SHBN_PRI_MEGADIM_TEL_AVIV
יצירת קשר
יאיר סגל
תיווך רישיון: 323840

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (274)
-
11.5 א׳ ₪
78
₪147
3
2
-
483 מ׳
4/27/2026
6.19 מ׳ ₪
121
₪51,190
3
1
2028
179 מ׳
4/20/2026
3.38 מ׳ ₪
47
₪71,808
3
3
1950
4022 מ׳
4/20/2026
4.9 מ׳ ₪
58
₪84,482
3
2
2032
4515 מ׳
4/19/2026
4.02 מ׳ ₪
65
₪61,922
3
15
2028
4515 מ׳
4/19/2026
2.81 מ׳ ₪
44
₪63,830
2
14
2028
4515 מ׳
4/19/2026
2.88 מ׳ ₪
44
₪65,460
2
16
2028
4515 מ׳
4/19/2026
5.36 מ׳ ₪
91
₪58,898
3.5
8
2028
4515 מ׳
4/17/2026
4.81 מ׳ ₪
85
₪56,630
3.5
1
2028

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר67 א׳ ₪
תשואה2.09%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

1 אתרי בניה בסביבה
צפי סיום: סוף 2027

אופי הרחוב

רחוב מרכז בעלי מלאכה הוא רחוב שקט שמשמש בעיקר למגורים.

החיים בשכונה

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
10/10
בילוי ופנאי
10/10
למד עוד

דירות נוספות של נדב פרז

לכל הדירות
גיחון 11, תל אביב יפו
₪1,980,000
דירה
2 חד׳
קומה 2
58 מ"ר
גיחון 11, דקר

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
ג'ורג' אליוט 13 תל אביב
ג'ורג' אליוט 13 תל אביב
דירות 6-2 חד׳
6 קומות
החל מ - ₪4,950,000
אליוט ג'ורג' 13, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
לב תל אביב