PxPixel
העלאת מודעה
הצוק , , בית ינאי
הצוק , , בית ינאי
הצוק , , בית ינאי
הצוק , , בית ינאי
הצוק , , בית ינאי
לכל התמונות · 7
₪80,000

הצוק , בית ינאי

בית פרטי להשכרה
מתיווך
6
חדרים
קרקע
קומה
250
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה 2x
כיווני אוויר 4x
אמבטיה/מקלחת 3x
שירותים 4x
גינה
מרפסת
ממ״ד
חיות מחמד

תיאור הנכס

להשכרה בית פרטי שיוצא לשוק אולי פעם בעשור אם בכלל בבית ינאי על הצוק קו ראשון לים. מגרש ענק 2 דונם בנוי כ 200 מטר + יחידת דיור משופצת צמודה. 5 חדרי שינה עם נוף הכי יפה בארץ וים כחול מכל פינה בבית לכניסה מיידית. למי שמחפש שקט שלווה או בית נופש, חובה לראות באמת נכס מיוחד.

מחיר למ״ר
₪320
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
1
שטח גינה
1800 מ״ר
מרפסת
100 מ״ר
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
ערן אליוף
תיווך רישיון: 3144087

היסטוריית עסקאות

בסביבה (3)
בבניין וברחוב (1)
-
80 א׳ ₪
250
₪320
6
ק
-
72 מ׳
7/13/2022
22.5 מ׳ ₪
258
₪87,209
7
1
1950
95 מ׳
5/21/2021
31 מ׳ ₪
253
₪122,529
4
1
2002
47 מ׳
1/9/2011
22 מ׳ ₪
139
₪158,273
3
ק
1980

דירות נוספות של Alayof Group

לכל הדירות
שמואל ירחינאי 6, תל אביב יפו
₪8,500
3 חד׳
קומת קרקע
170 מ"ר
שמואל ירחינאי 6, צהלון ושיכוני חסכון

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בבית ינאי
דף הבית
בית ינאי
מידע חשוב
מדלן 2026