PxPixel
העלאת מודעה
זלמן שניאור , לב תל אביב החלק המערבי, תל אביב יפו
זלמן שניאור , לב תל אביב החלק המערבי, תל אביב יפו
זלמן שניאור , לב תל אביב החלק המערבי, תל אביב יפו
זלמן שניאור , לב תל אביב החלק המערבי, תל אביב יפו
זלמן שניאור , לב תל אביב החלק המערבי, תל אביב יפו
לכל התמונות · 8
₪11,900,000
4
חדרים
5
קומה
120
מ״ר

זלמן שניאור , לב תל אביב החלק המערבי, תל אביב יפו

יתרונות הנכס

חניה 2x
כיווני אוויר 3x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 3x
מרפסת 3x
מעלית
ממ״ד

תיאור הנכס

בשיווק בלעדי לדירוטשילד נדל"ן – דופלקס חלומי בלב תל אביב! בבניין חדש בלב העיר – דירת דופלקס מחולקת בצורה אידיאלית עם שטחים נדירים! * קומה שישית – 59 מ"ר: * סלון מרווח * מטבח פתוח * שירותי אורחים * 2 מרפסות – דרומית כ-40 מ"ר, צפונית כ-26 מ"ר *קומה חמישית – 60 מ"ר: * 3 חדרי שינה * מאסטר מפנק עם מרפסת של 8 מ"ר * ממ"ד * שירותים ומקלחת *מעלית מגיעה לשתי הקומות * כולל 2 חניות בטאבו שווה לראות! לתיאום סיור – חייגו עכשיו!

מה ההון העצמי שלך?
₪5,950,000
לכמה שנים תרצו לפרוס?
20
סה״כ הלוואה
₪5,950,000
ריבית ממוצעת
5.06%
החזר חודשי משוער
₪39,465
לקבלת הצעה
האמור מהווה דוגמא להמחשה בלבד ואינו מחשבון משכנתא או תחליף לכך. החישובים והנתונים בדוגמא נעשו לפי ממוצע המערכת הבנקאית של הריבית הכוללת החזויה (IRR) המפורסם באתר בנק ישראל נכון למועד החישוב (קישור לעמוד באתר בנק). במחשבון המשכנתא של בנק הפועלים (לינק למחשבון באתר השיווקי של הבנק) תוכלו לבצע סימולציות למסלולי משכנתא שונים ולקבל אומדן לתשלומי המשכנתא ותנאי הלוואה שונים, על פי הוראות הדין.
אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. קבלת הלוואה מבנק הפועלים בע"מ בכפוף לאישור הבנק ולתנאיו.

מידע נוסף על הנכס

מחיר למ״ר
₪99,167
מצב הנכס
חדש
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
6
שנת בנייה
2020
מרפסת 1
8 מ״ר
מרפסת 2
26 מ״ר
מרפסת 3
40 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
שטרוק_7_תל_אביב_יפו
יצירת קשר
אורן דירוטשילד
תיווך רישיון: 3008000

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (82)
-
11.9 מ׳ ₪
120
₪99,166
4
5
2020
352 מ׳
3/18/2026
4.04 מ׳ ₪
59
₪68,514
2
4
2027
247 מ׳
2/24/2026
5.85 מ׳ ₪
77
₪75,974
3
4
2028
65 מ׳
2/22/2026
4.28 מ׳ ₪
55
₪77,727
2.5
4
2028
545 מ׳
2/15/2026
11.9 מ׳ ₪
119
₪100,000
4
5
2018
134 מ׳
2/3/2026
2.98 מ׳ ₪
39
₪76,282
2
1
1960
103 מ׳
2/3/2026
3.33 מ׳ ₪
39
₪85,384
2
ק
1960
247 מ׳
2/1/2026
4.48 מ׳ ₪
59
₪75,932
3
3
2029
620 מ׳
1/21/2026
4.4 מ׳ ₪
56
₪78,571
3
3
1996

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר76 א׳ ₪
תשואה2.85%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

2 אתרי בניה בסביבה
צפי סיום: אמצע 2030

החיים בשכונה

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
7/10
נקיון ותחזוקה
6/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
10/10
בילוי ופנאי
10/10
למד עוד

דירות נוספות של דירוטשילד נדל"ן

לכל הדירות
דוד ילין 15, תל אביב יפו
₪6,180,000
דירה
5 חד׳
קומה 5
125 מ"ר
דוד ילין , הצפון החדש סביבת כיכר המדינה

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
טשרניחובסקי 7 - T7
טשרניחובסקי 7 - T7
דירות 3 חד׳
6 קומות
טשרניחובסקי 7, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
לב תל אביב החלק המערבי
שכונות קרובות