PxPixel
העלאת מודעה
נווה צדק, תל אביב יפו
לכל התמונות · 1
₪70,000

בשכונת נווה צדק, תל אביב יפו

דירה להשכרה
קומה
300
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה 3x
כיווני אוויר 3x
מרפסת 2x
מחסן
מעלית
ממ״ד

תיאור הנכס

בשכונת נווה-צדק! דירה חדשה - לא גרו! 300 מ"ר במפלס אחד! 5 חדרים! 44 מ"ר מרפסות! בניין בוטיק סופר איכותי! דירה ברמת גמר יוצאת דופן! 3 חניות ומחסן בחניון תת קרקעי רגיל! בבניין חדר כושר,פילאטיס, חדר ישיבות! כניסה מיידית! נכס 6956350

מחיר למ״ר
₪233
מצב הנכס
חדש מקבלן
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
5
שנת בנייה
2025
מרפסת 1
30 מ״ר
מרפסת 2
14 מ״ר
מחסן
10 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
אנטוקולסקי_9_תל_אביב_יפו
יצירת קשר
רוזיו נכסים
תיווך רישיון: 30210047

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (110)
-
70 א׳ ₪
300
₪233
5
2
2025
135 מ׳
3/17/2026
3.1 מ׳ ₪
40
₪77,500
2
1
2027
542 מ׳
2/12/2026
11.5 מ׳ ₪
94
₪122,340
2.5
ק
2027
468 מ׳
1/7/2026
4.89 מ׳ ₪
51
₪95,980
2
2
2019
479 מ׳
12/9/2025
10.4 מ׳ ₪
160
₪65,000
4
ק
2021
187 מ׳
12/5/2025
450 א׳ ₪
30
₪15,000
1
1
1940
187 מ׳
12/5/2025
1.1 מ׳ ₪
25
₪44,000
1
2
1940
187 מ׳
12/5/2025
250 א׳ ₪
18
₪13,888
1
1
1940
275 מ׳
11/12/2025
3.85 מ׳ ₪
52
₪74,038
2
15
2007

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר78 א׳ ₪
תשואה2.95%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

אופי הרחוב

רחוב לילינבלום הוא רחוב שקט שמשמש בעיקר למגורים.

החיים בשכונה

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
5/10
תחבורה ציבורית
7/10
קניות וסידורים
9/10
בילוי ופנאי
9/10
למד עוד

דירות נוספות של רוזיו נכסים

לכל הדירות
אפשטיין 10, תל אביב יפו
₪4,900,000
דירה
3 חד׳
קומה 5
70 מ"ר
הצפון החדש סביבת כיכר המדינה

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
בארי 18-22 , תל אביב
בארי 18-22 , תל אביב
באר יעקב 18, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
נווה צדק
שכונות קרובות
מדלן 2026