PxPixel
העלאת מודעה
נווה מגן, רמת השרון
נווה מגן, רמת השרון
נווה מגן, רמת השרון
נווה מגן, רמת השרון
נווה מגן, רמת השרון
לכל התמונות · 9
₪14,500

בשכונת נווה מגן, רמת השרון

דו משפחתי להשכרה
מתיווך
5
חדרים
180
מ״ר

יתרונות הנכס

כיווני אוויר 2x
אמבטיה/מקלחת 3x
שירותים 4x
גינה
מעלית

תיאור הנכס

להשכרה בנווה מגן ולטווח ארוך בית 5 חדרים ב 3 מפלסים בקומת הכניסה: סלון מרווח, מטבח, פינת אוכל, שירותי אורחים ויציאה לחצר. בקומה א׳: 3 חדרי שינה, מתוכם מאסטר הורים, וכן חדר רחצה ושירותים נוספים. בעליית הגג: חדר נוסף עם מקלחת ושירותים. ממוקם בשכונה שקטה ומבוקשת. בואו לראות!

מחיר למ״ר
₪81
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
גמיש
ארנונה
₪2,400
שטח גינה
70 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
פארק_צפון
יצירת קשר
אוהד יצחק
תיווך רישיון: 3184451

היסטוריית עסקאות

בסביבה (417)
בבניין וברחוב (14)
-
14.5 א׳ ₪
180
₪80
5
-
-
608 מ׳
1/27/2026
5 מ׳ ₪
146
₪34,246
6
5
2023
639 מ׳
1/26/2026
3.25 מ׳ ₪
110
₪29,545
4
2
2020
674 מ׳
1/22/2026
4.15 מ׳ ₪
120
₪34,583
5
2
2028
502 מ׳
12/31/2025
16.3 מ׳ ₪
397
₪41,057
6
ק
2025
461 מ׳
12/25/2025
2.37 מ׳ ₪
72
₪32,983
3
5
2025
461 מ׳
12/25/2025
1.83 מ׳ ₪
53
₪34,543
2
3
2025
461 מ׳
12/25/2025
2.96 מ׳ ₪
97
₪30,482
4
3
2025
461 מ׳
12/25/2025
3.3 מ׳ ₪
107
₪30,839
4
3
2025

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר37 א׳ ₪
תשואה2.48%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
10/10
נקיון ותחזוקה
9/10
בתי ספר
9/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
9/10
בילוי ופנאי
9/10
למד עוד

דירות נוספות של יצחק נכסים

לכל הדירות
הכרמל 6, רמת השרון
₪6,760,000
6 חד׳
קומה 8
186 מ"ר
גולן

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים ברמת השרון
EVE - NORTH PARK
EVE - NORTH PARK
דירות 6-2 חד׳
14 קומות
רמת השרון
דף הבית
רמת השרון
נווה מגן
שכונות קרובות
מדלן 2026