PxPixel
העלאת מודעה
שפינוזה , אברמוביץ, ראשון לציון
שפינוזה , אברמוביץ, ראשון לציון
שפינוזה , אברמוביץ, ראשון לציון
שפינוזה , אברמוביץ, ראשון לציון
שפינוזה , אברמוביץ, ראשון לציון
לכל התמונות · 11
₪5,800

שפינוזה , אברמוביץ, ראשון לציון

דירה להשכרה
מתיווך
3.5
חדרים
4
קומה
91
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
כיווני אוויר 3x
שירותים 2x
מעלית

תיאור הנכס

במיקום מצוין בשכונת אברמוביץ ונגיש להכל. דירת 3.5 חדרים גדולה מאד עם 3 כיווני אוויר,משופצת ויפה מרפסת סגורה בחדר השינה בנוסף תשלום בצקים בויצ'ק חניה משותפת

מחיר למ״ר
₪64
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
6
על עמודים
כן
ארנונה
₪910
ועד
₪200
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
הרב_מימון_23_בת_ים
יצירת קשר
סופי גוטליב
תיווך רישיון: 3133546

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (155)
-
5.8 א׳ ₪
91
₪63
3.5
4
-
560 מ׳
5/4/2026
1.78 מ׳ ₪
72
₪24,722
4
1
1970
266 מ׳
4/30/2026
2.75 מ׳ ₪
122
₪22,540
5
5
2026
266 מ׳
4/30/2026
2.14 מ׳ ₪
87
₪24,597
3
5
2026
409 מ׳
4/27/2026
1.92 מ׳ ₪
83
₪23,132
4
2
1982
517 מ׳
4/26/2026
1.67 מ׳ ₪
50
₪33,400
2.5
4
1960
353 מ׳
4/15/2026
1.67 מ׳ ₪
55
₪30,363
2.5
1
1960
266 מ׳
4/15/2026
2.3 מ׳ ₪
104
₪22,115
4
5
2026
89 מ׳
3/30/2026
1.77 מ׳ ₪
68
₪26,029
3
1
1970

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר24 א׳ ₪
תשואה2.77%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

2 אתרי בניה בסביבה
צפי סיום: סוף 2026

אופי הרחוב

רחוב שפינוזה הוא רחוב שקט שמשמש בעיקר למגורים.

החיים בשכונה

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
7/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
7/10
קניות וסידורים
6/10
בילוי ופנאי
6/10
למד עוד

דירות נוספות של גוטליב נכסים

לכל הדירות
קרל נטר 1, ראשון לציון
₪4,500
דירה
3 חד׳
קומה 3
85 מ"ר
אברמוביץ

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בראשון לציון
אלפא ראשון לציון
אלפא ראשון לציון
דירות 5-3 חד׳
15 קומות
ראשון לציון
דף הבית
ראשון לציון
אברמוביץ
שכונות קרובות
מדלן 2026