PxPixel
העלאת מודעה
בורוכוב, גבעתיים
בורוכוב, גבעתיים
בורוכוב, גבעתיים
בורוכוב, גבעתיים
בורוכוב, גבעתיים
לכל התמונות · 7
₪8,000

בשכונת בורוכוב, גבעתיים

דירה להשכרה
קומה
90
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
כיווני אוויר 2x
מעלית

תיאור הנכס

בלב גבעתיים ! במיקום מעולה, שקט וירוק מאד ! דירה עורפית ושקטה מאד. מרווחת ומוארת + מעלית + חניה מקורה + מקלט מסודר. בבניין מטופח ושמור מאד. לתקופה ארוכה. מישורי מכל מרכזי הקניות, והתחבורה הציבורית....

מחיר למ״ר
₪89
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
07/2026
קומות בבניין
4
על עמודים
כן
ארנונה
₪1,200
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
הזיתים_27_רמת_גן
יצירת קשר
עידן ברוקס
תיווך רישיון: 30928407

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (1000)
-
8 א׳ ₪
90
₪88
4
1
-
492 מ׳
5/4/2026
4.28 מ׳ ₪
99
₪43,181
4
2
2026
521 מ׳
3/19/2026
4.35 מ׳ ₪
102
₪42,647
4
4
1991
743 מ׳
3/9/2026
2.01 מ׳ ₪
110
₪18,272
5
3
1970
534 מ׳
3/8/2026
3.15 מ׳ ₪
78
₪40,384
4
4
1998
339 מ׳
2/27/2026
2.7 מ׳ ₪
67
₪40,298
3
5
1970
542 מ׳
2/25/2026
1.28 מ׳ ₪
93
₪13,799
4
3
1970
144 מ׳
2/16/2026
3.55 מ׳ ₪
77
₪46,103
3.5
2
1970
523 מ׳
2/12/2026
5.1 מ׳ ₪
115
₪44,347
4
5
2027

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר43 א׳ ₪
תשואה1.8%

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
8/10
בתי ספר
9/10
תחבורה ציבורית
8/10
קניות וסידורים
7/10
בילוי ופנאי
7/10
למד עוד

אודות המשרד

רפי נכסים
חברת "רפי נכסים", מקבוצת בן סימון נכסים בע"מ, מטפלת בשיווק ותיווך נדל"ן עסקי ופרטי מאז 1987. תחת ניהולו של רפי בן סימון, חברת "רפי נכסים", בנתה לעצמה שם ומוניטין כחברת תיווך מובילה באזור רמת גן וגבעתיים. החברה פילסה את דרכה ממשרד תיווך משפחתי וצנוע אל מעמדה המוביל בשוק הנדל"ן באזור. הצלחה הובילה להצלחה, וכיום אנו מציעים ללקוחותינו מבחר אדיר של נכסים מיוחדים בליווי שירות מצטיין. כחברה מובילה "רפי נכסים", מציעה ללקוחותיה מגוון גדול של נכסים מכל הסוגים, שיטות שיווק יצירתיות ומאגר מידע ממוחשב ומסודר. החברה מטפחת לאורך שנים קשרים עם משרדי נדל"ן מובילים מרחבי הארץ, ומתמחה בשיווק פרויקטים קטנים וגדולים ובתיווך נכסים מיד שנייה. בנוסף, החברה משתפת פעולה באופן סדיר ומיטבי עם חברות נוספות מן האזור, כך שהבחירה ב"רפי נכסים" מבטיחה ללקוח מבחר עדכני של המלאי בשוק בכל רגע נתון. "רפי נכסים" מעסיקה צוות מקצועי ואיכותי ללא פשרות, הצוות הנהנה מהשתלמויות מקצועיות אשר מבטיחות שנישאר בחוד החנית של הפעילות הנדל"נית בשוק. כל חברי הצוות ממוקדים בשירות מיטבי ללקוח, והם יידעו להציע לו את העסקה הטובה והמתאימה ביותר, תוך המלצה על כל הבדיקות הנדרשות מתוך אחריות, דיסקרטיות ושקיפות. בלב השירותים, שאנו מציעים ללקוחותינו, נמצאים ערכי אמינות ומקצועיות ללא פשרות. אצלנו ב"רפי נכסים", יידעו איך לעזור לכם למצוא את הנכס הנכון או לשווק כל נכס מכל סוג בצורה ייחודית ויצירתית. אנחנו נלווה אתכם עד שתגיעו בבטחה וביעילות להשלמת העסקה. שירותי התיווך שלנו, ניתנים מתוך רגישות וסבלנות להחלטות כבדות המשקל הכרוכות ברכישת נכס או מכירתו בשוק הדירות התזזיתי באזורי רמת גן וגבעתיים.