PxPixel
העלאת מודעה
ניסים אלוני 16, פארק צמרת, תל אביב יפו
ניסים אלוני 16, פארק צמרת, תל אביב יפו
ניסים אלוני 16, פארק צמרת, תל אביב יפו
ניסים אלוני 16, פארק צמרת, תל אביב יפו
ניסים אלוני 16, פארק צמרת, תל אביב יפו
לכל התמונות · 16
₪44,900

ניסים אלוני 16, פארק צמרת, תל אביב יפו

דירה להשכרה
מתיווך
5
חדרים
13
קומה
400
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה 4x
כיווני אוויר 4x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 4x
מרפסת 2x
מחסן 2x
מעלית
ממ״ד
חיות מחמד
לשותפים

תיאור הנכס

חצי קומה בפארק צמרת-הניו יורק של תל אביב! להשכרה ארוכת טווח לאנשים שמבינים איכות ויודעים להעריך מרחב ולייף סטייל! זאת לא דירה זה בית.. 350 מטר בנוי 4 חניות, 2 מחסנים, 2 ממ"דים 2 מרפסות גם מהסלון וגם מהחדר הורים! מה עוד אפשר לבקש בחיים?! אין כמעט דירות כאלה להשכרה בעיר ושיוצאת דירה אחת כזאת כדאי לכם לקפוץ על הרכבת.. מפתחים גדולים ודירה שטופת שמש ואור. חלונות דאבל גלאס עם בידוד, מאסטר הורים ענק!! סלון מרווח, מטבח גדול עם אי, ופינת אוכל מפנקת. בניין מסודר עם שומר בכניסה, חדר כושר, בריכה, חדר דיירי

מחיר למ״ר
₪112
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
29
על עמודים
כן
מרפסת 1
25 מ״ר
מרפסת 2
28 מ״ר
מחסן 1
8 מ״ר
מחסן 2
8 מ״ר
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
זכרון_יעקב_5_תל_אביב_יפו
יצירת קשר
אברהם ג'רבי
תיווך רישיון: 3224659

היסטוריית עסקאות

בסביבה (160)
בבניין וברחוב (1000)
-
44.9 א׳ ₪
400
₪112
5
13
-
119 מ׳
3/15/2016
9.42 מ׳ ₪
320
₪29,448
6
30
2008
119 מ׳
12/19/2013
3.85 מ׳ ₪
112
₪34,375
3
9
2009
119 מ׳
6/5/2013
3.35 מ׳ ₪
154
₪21,753
3
14
2007
119 מ׳
3/20/2013
4.45 מ׳ ₪
120
₪37,083
4
18
2009
119 מ׳
12/24/2012
3.23 מ׳ ₪
100
₪32,250
3.5
6
2010
119 מ׳
12/17/2012
5.09 מ׳ ₪
130
₪39,130
3
25
2007
119 מ׳
11/1/2011
3.38 מ׳ ₪
100
₪33,750
4
7
2009
119 מ׳
1/23/2011
9.34 מ׳ ₪
237
₪39,390
6
36
2011

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר55 א׳ ₪
תשואה3.19%

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
10/10
בתי ספר
7/10
תחבורה ציבורית
7/10
קניות וסידורים
8/10
בילוי ופנאי
8/10
למד עוד

דירות נוספות של הבניין חברה לשיווק נדל"ן

לכל הדירות
הכובשים 9, תל אביב יפו
₪3,999
דירה
2 חד׳
קומת קרקע
40 מ"ר
הכובשים 9, כרם התימנים

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
CARASSO SUNN דוד ילין 9 ת"א
CARASSO SUNN דוד ילין 9 ת"א
דירות 5-3 חד׳
7 קומות
ילין דוד 9, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
פארק צמרת
שכונות קרובות
מדלן 2026