PxPixel
העלאת מודעה
עולי ציון 38, שוק הפשפשים וצפון יפו, תל אביב יפו
עולי ציון 38, שוק הפשפשים וצפון יפו, תל אביב יפו
עולי ציון 38, שוק הפשפשים וצפון יפו, תל אביב יפו
עולי ציון 38, שוק הפשפשים וצפון יפו, תל אביב יפו
עולי ציון 38, שוק הפשפשים וצפון יפו, תל אביב יפו
לכל התמונות · 6
₪3,100

עולי ציון 38, שוק הפשפשים וצפון יפו, תל אביב יפו

דירה להשכרה
קומה
30
מ״ר

יתרונות הנכס

כיווני אוויר 2x
חיות מחמד
לשותפים

תיאור הנכס

דירת חדר מקסימה ומגניבה בלב שוק הפשפשים של יפו!! תקרות גבוהות ביותר דירה מטורפת!! בניין מסודר ביותר, שכנים מעולים, בעלי דירה מקסימים, חוזה קליל, ואפשרות לטווח ארוך.. לא עוד קומבינה של דירה ולא עוד דירה מחולקת.. דירה עם כניסה פרטית, מרווחת ומסודרת, אומנם אין מרפסת אבל יש מפתחים גדולים, אזור ממש בטוח! קרבה לים, לרכבת הקלה, ולשוק הפשפשים. מה עוד אפשר לבקש בחיים?! מרוהטת קומפלט! כל החשבונות הנוספים ב-400 שקל בלבד! (בלי חשמל) מציאה שתיסגר מהר אל תישארו מאחור..

מחיר למ״ר
₪103
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
3
על עמודים
כן
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
אבן_גבירול_56_תל_אביב_יפו
יצירת קשר
אברהם ג'רבי
תיווך רישיון: 3224659

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (74)
-
3.1 א׳ ₪
30
₪103
1
2
-
384 מ׳
3/23/2026
3.1 מ׳ ₪
54
₪57,407
2
1
2005
148 מ׳
3/8/2026
1.97 מ׳ ₪
47
₪41,914
2
ק
2026
148 מ׳
2/4/2026
5.9 מ׳ ₪
94
₪62,765
4
6
2024
148 מ׳
2/4/2026
7.16 מ׳ ₪
162
₪44,166
5
5
2024
383 מ׳
2/4/2026
2.73 מ׳ ₪
53
₪51,509
2
3
2014
318 מ׳
12/15/2025
3.45 מ׳ ₪
60
₪57,500
2.5
2
2012
273 מ׳
11/30/2025
3 מ׳ ₪
65
₪46,153
3
3
1960
99 מ׳
11/30/2025
4.75 מ׳ ₪
81
₪58,641
3
6
2024

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר52 א׳ ₪
תשואה2.85%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

אופי הרחוב

רחוב עולי ציון הוא רחוב מרכזי, אך אין בו תנועת אוטובוסים.

החיים בשכונה

בטיחות

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
6/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
5/10
תחבורה ציבורית
8/10
קניות וסידורים
8/10
בילוי ופנאי
9/10
למד עוד

דירות נוספות של הבניין חברה לשיווק נדל"ן

לכל הדירות
עמינדב 18, תל אביב יפו
₪3,888,000
דירה
4 חד׳
קומה 4
100 מ"ר
עמינדב 18, ביצרון

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
אפטר תל אביב
אפטר תל אביב
אפטר יעקב 2, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
שוק הפשפשים וצפון יפו
שכונות קרובות
מדלן 2026