PxPixel
העלאת מודעה
שדרות דגניה , קרית חיים מערבית, חיפה
שדרות דגניה , קרית חיים מערבית, חיפה
שדרות דגניה , קרית חיים מערבית, חיפה
שדרות דגניה , קרית חיים מערבית, חיפה
שדרות דגניה , קרית חיים מערבית, חיפה
לכל התמונות · 6
₪2,600

שדרות דגניה , קרית חיים מערבית, חיפה

דירה להשכרה
מתיווך
2.5
חדרים
1
קומה
42
מ״ר

תיאור הנכס

להשכרה ברחוב דגניה, דירת 2.5 חד' בחניה בשפע ברחוב, מרחק הליכה מהים, משופצת, דוד שמש, מזגן, בקרבת תחבורה ציבורית, מרכזי קניות, בתי ספר וגנים. הדירה פנויה במיידית.

מחיר למ״ר
₪62
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
2
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
שבירו_חיפה
יצירת קשר
יסמין חיים
תיווך רישיון: 30882083

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (1000)
-
2.6 א׳ ₪
42
₪61
2.5
1
-
862 מ׳
4/16/2026
2.02 מ׳ ₪
114
₪17,697
5
6
2026
650 מ׳
3/19/2026
750 א׳ ₪
82
₪9,146
4
ק
1960
437 מ׳
3/13/2026
1.77 מ׳ ₪
143
₪12,377
5.5
1
1970
513 מ׳
3/12/2026
1.1 מ׳ ₪
60
₪18,333
3
ק
1950
580 מ׳
2/19/2026
1.74 מ׳ ₪
36
₪48,333
4
ק
1970
860 מ׳
2/18/2026
1.16 מ׳ ₪
56
₪20,714
3
4
1960
817 מ׳
2/17/2026
930 א׳ ₪
37
₪25,135
3
1
1970
898 מ׳
2/16/2026
1.55 מ׳ ₪
45
₪34,444
3
2
1960

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר25 א׳ ₪
תשואה2.3%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

בניה חדשה

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
7/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
8/10
בילוי ופנאי
7/10
למד עוד

דירות נוספות של שמול נדל"ן

לכל הדירות
עופרה חזה 30, קרית מוצקין
₪2,350,000
דירה
5 חד׳
קומה 23
142 מ"ר
משכנות אומנים (כורדני)

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בחיפה
יהודה עמיחי 8, גבעת זמר
יהודה עמיחי 8, גבעת זמר
דירות 5 חד׳
7 קומות
החל מ - ₪4,400,000
יהודה עמיחי 8, חיפה
דף הבית
חיפה
קרית חיים מערבית
שכונות קרובות
מדלן 2026