PxPixel
העלאת מודעה
הגלבוע 4, מרכז העיר, עפולה
הגלבוע 4, מרכז העיר, עפולה
הגלבוע 4, מרכז העיר, עפולה
הגלבוע 4, מרכז העיר, עפולה
הגלבוע 4, מרכז העיר, עפולה
לכל התמונות · 5
₪650,000

הגלבוע 4, מרכז העיר, עפולה

דירה להשכרה
קומה
60
מ״ר

תיאור הנכס

???? למכירה – הזדמנות למשקיעים! ???? ???? הרב פרץ ציוני 4ג דירת 2 חדרים במיקום מצוין בעיר – אידיאלית להשקעה ✨ קומה 4 מתוך 4 ✨ דירה נוחה ומוארת ✨ מיקום מבוקש עם ביקוש גבוה לשכירות ???? מחיר שיווק: 650,000 ₪ הזדמנות נהדרת למשקיעים שמחפשים נכס במחיר אטרקטיבי עם פוטנציאל תשואה. ???? לפרטים נוספים ותיאום ביקור בנכס – שלחו הודעה פרטית. רפאל סמה יועץ נדל״ן | RE/MAX 770 עפולה ????????

מחיר למ״ר
₪10,833
מצב הנכס
ישן
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
4
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
רפאל סמה
תיווך רישיון: 3244418

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (603)
-
650 א׳ ₪
60
₪10,833
2
4
-
400 מ׳
5/3/2026
440 א׳ ₪
59
₪7,457
3
3
1990
977 מ׳
4/30/2026
1.75 מ׳ ₪
135
₪12,962
5
7
2018
874 מ׳
4/29/2026
1.37 מ׳ ₪
112
₪12,187
4
5
2011
794 מ׳
4/28/2026
1.64 מ׳ ₪
122
₪13,442
5
6
2028
971 מ׳
4/26/2026
1.4 מ׳ ₪
122
₪11,475
5
ק
1999
892 מ׳
4/21/2026
1 מ׳ ₪
50
₪20,000
3
4
1992
659 מ׳
4/16/2026
2.02 מ׳ ₪
130
₪15,538
5
5
2028
201 מ׳
4/13/2026
1.96 מ׳ ₪
150
₪13,066
5
2
2028

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר13 א׳ ₪
תשואה3.21%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

בניה חדשה

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
9/10
תחבורה ציבורית
10/10
קניות וסידורים
10/10
בילוי ופנאי
9/10
למד עוד

דירות נוספות של רימקס 770 עפולה

לכל הדירות
דבורה הנביאה 2, עפולה
₪3,090,000
6 חד׳
מרתף
170 מ"ר
דבורה הנביאה 2, רובע יזרעאל
דף הבית
עפולה
מרכז העיר
שכונות קרובות
מדלן 2026