PxPixel
העלאת מודעה
ארניה אוסולדו 10, שרונה, תל אביב יפו
ארניה אוסולדו 10, שרונה, תל אביב יפו
ארניה אוסולדו 10, שרונה, תל אביב יפו
ארניה אוסולדו 10, שרונה, תל אביב יפו
ארניה אוסולדו 10, שרונה, תל אביב יפו
לכל התמונות · 11
₪9,000

ארניה אוסולדו 10, שרונה, תל אביב יפו

דירה להשכרה
מתיווך
2
חדרים
8
קומה
56
מ״ר

יתרונות הנכס

מרפסת
מעלית
ממ״ק

תיאור הנכס

דירת 2 חדרים חדשה ומעוצבת בבניין מודרני, עם נוף פתוח ומדהים לפארק כ56 מ״ר קומה 8 מתוך 40 חדשה מקבלן סלון מואר ומרווח פרקט חדש בחדר השינה מרפסת עם נוף פתוח לפארק נוף ירוק ואווירה מושלמת בניין חדש ומטופח עם מעליות ולובי מרשים ללא חניה, קיימת אפשרות לחניה בתוספת תשלום מיקום מעולה עם גישה נוחה לתחבורה, פארק, בתי קפה ומרכזי בילוי

מחיר למ״ר
₪161
מצב הנכס
חדש
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
40
מרפסת
6 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
אפשטיין_1_תל_אביב_יפו
יצירת קשר
ליאן סטפניוק
תיווך רישיון: 3251914

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (1)
-
9 א׳ ₪
56
₪160
2
8
-
553 מ׳
4/16/2026
5.3 מ׳ ₪
93
₪56,989
4
16
2025
682 מ׳
3/22/2026
4.89 מ׳ ₪
50
₪97,700
2
26
2031
682 מ׳
3/22/2026
10.28 מ׳ ₪
105
₪97,946
3
26
2031
682 מ׳
3/10/2026
5.62 מ׳ ₪
67
₪83,806
3
19
2031
553 מ׳
3/5/2026
5.5 מ׳ ₪
91
₪60,439
4
38
2025
116 מ׳
2/19/2026
5.24 מ׳ ₪
135
₪38,799
5
42
2027
301 מ׳
2/17/2026
5.82 מ׳ ₪
77
₪75,584
3
3
2025
116 מ׳
2/16/2026
10.08 מ׳ ₪
140
₪71,999
5
33
2027

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר58 א׳ ₪
תשואה2.52%

תחושת קהילה
5/10
נקיון ותחזוקה
5/10
בתי ספר
5/10
תחבורה ציבורית
7/10
קניות וסידורים
10/10
בילוי ופנאי
9/10
למד עוד

דירות נוספות של הום פלייס - תל אביב

לכל הדירות
אריאל שרון 10, גבעתיים
₪4,950,000
דירה
5 חד׳
קומה 19
125 מ"ר
אריאל שרון 10, סיטי

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
לסקוב 7, תל אביב
לסקוב 7, תל אביב
דירות 4-2 חד׳
6 קומות
החל מ - ₪3,700,000
לסקוב חיים 7, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
שרונה
שכונות קרובות
מדלן 2026