PxPixel
העלאת מודעה
צפון מערב, תל אביב יפו
צפון מערב, תל אביב יפו
צפון מערב, תל אביב יפו
צפון מערב, תל אביב יפו
לכל התמונות · 4
₪37,000

בשכונת צפון מערב, תל אביב יפו

מיני פנטהאוז להשכרה
מתיווך
6
חדרים
9
קומה
329
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה 3x
מרפסת
מעלית
ממ״ד
מחסן

תיאור הנכס

בפרוייקט בלו היוקרתי והמבוקש! על פני חצי-קומה (2 דירות מחוברות)! רואים ים מכל מקום! מפוארת! מושקעת ומעוצבת ברמות על! עם כל הפינוקים: בריכה, חדר כושר, שומר 24/7! להיכנס עם המזוודות! בלעדי!!!***מדל"ן קבע: "מירי אופק" -מס'1 ברמה"ש במדד המתווכים 2023/24 זו השנה השלישית ברציפות!!!

מחיר למ״ר
₪112
מצב הנכס
חדש
תאריך כניסה
לא צויין
קומות בבניין
13
מחסן
-
יש טעות במודעה? דווחו לנו
הרב_מימון_23_בת_ים
יצירת קשר
מירי אופק
תיווך רישיון: 3983439

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (0)
-
37 א׳ ₪
329
₪112
6
9
-
356 מ׳
5/6/2026
1.82 מ׳ ₪
62
₪29,274
3
1
1960
519 מ׳
4/17/2026
1.48 מ׳ ₪
46
₪32,173
2
3
1960
838 מ׳
4/5/2026
2.4 מ׳ ₪
70
₪34,357
3
5
2028
344 מ׳
3/29/2026
1.87 מ׳ ₪
46
₪40,652
2
1
2029
357 מ׳
3/27/2026
3.13 מ׳ ₪
127
₪24,645
5
4
2028
357 מ׳
3/27/2026
3.2 מ׳ ₪
127
₪25,196
5
7
2028
223 מ׳
3/25/2026
2.2 מ׳ ₪
80
₪27,500
3
4
2027
344 מ׳
3/24/2026
1.9 מ׳ ₪
45
₪42,222
2
2
2029

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר35 א׳ ₪
תשואה3.3%

תחבורה

בניה חדשה

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
7/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
9/10
בילוי ופנאי
7/10
למד עוד

אודות המשרד

מירי אופק
"מירי אופק" מס'1 ברמת-השרון!!!
משרד התיווך המוביל ברמת השרון, בבעלותה של מירי אופק, שפיתחה מומחיות-על בהתאמת נכסים ללקוח תוך הקפדה על שירות מקצועי, אמין ואישי.

המשרד מתמחה במכירה והשכרת נכסים:
וילות, בתים, פנטהאוזים, דירות ודירות יוקרה.
המשרד אף מתמחה במכירת מגרשים לבנייה, ייזום, שיווק פרויקטים ומתן ייעוץ בתחום הנדל"ן.

* אתר מדלן קבע:
"מירי אופק" - מס' 1 ברמת-השרון במדד המתווכים גם בשנת 2025/26 זו השנה החמישית ברציפות!!!

לעמוד המשרד
השופטים 20, רמת השרון
₪10,200,000