PxPixel
העלאת מודעה
שוק הפשפשים וצפון יפו, תל אביב יפו
שוק הפשפשים וצפון יפו, תל אביב יפו
שוק הפשפשים וצפון יפו, תל אביב יפו
שוק הפשפשים וצפון יפו, תל אביב יפו
שוק הפשפשים וצפון יפו, תל אביב יפו
לכל התמונות · 12
₪26,999

בשכונת שוק הפשפשים וצפון יפו, תל אביב יפו

דירה להשכרה
קומה
167
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
שירותים 3x
מרפסת 3x
מעלית
ממ״ד

תיאור הנכס

להשכרה במיקום המבוקש ביותר ביפו, נכס ייחודי בשטח בנוי של 167 מ"ר עם תקרות גבוהות במיוחד (5.1 מ’). דירה בבניין היסטורי בעל נוכחות ואופי, המשלב קסם ואדריכלות מקורית עם התאמה מלאה לחיים מודרניים, בלב שוק הפשפשים התוסס. 5 חדרים, 2 מרפסות שמש, 3 חדרי רחצה, מעלית פרטית, חניה, מחסן וממ״ד. קיימת אפשרות להשכרת יחידת גג בתוספת מחיר, הכוללת סוויטת מאסטר עם מטבח, מקלחת וגג של 120 מ״ר.

מחיר למ״ר
₪162
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
5
מרפסת 1
120 מ״ר
מרפסת 2
5 מ״ר
מרפסת 3
5 מ״ר
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
הגדוד_העברי_62_תל_אביב_יפו
יצירת קשר
נדיה
תיווך רישיון: 3204527

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (320)
-
27 א׳ ₪
167
₪161
5
5
-
60 מ׳
3/23/2026
3.1 מ׳ ₪
54
₪57,407
2
1
2005
476 מ׳
3/8/2026
1.97 מ׳ ₪
47
₪41,914
2
ק
2026
476 מ׳
2/4/2026
5.9 מ׳ ₪
94
₪62,765
4
6
2024
476 מ׳
2/4/2026
7.16 מ׳ ₪
162
₪44,166
5
5
2024
492 מ׳
2/4/2026
2.73 מ׳ ₪
53
₪51,509
2
3
2014
150 מ׳
12/15/2025
3.45 מ׳ ₪
60
₪57,500
2.5
2
2012
172 מ׳
11/30/2025
3 מ׳ ₪
65
₪46,153
3
3
1960
395 מ׳
11/30/2025
4.75 מ׳ ₪
81
₪58,641
3
6
2024

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר52 א׳ ₪
תשואה2.85%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

אופי הרחוב

רחוב יהודה מרגוזה הוא רחוב מרכזי, אך אין בו תנועת אוטובוסים.

החיים בשכונה

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
6/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
5/10
תחבורה ציבורית
8/10
קניות וסידורים
8/10
בילוי ופנאי
9/10
למד עוד

דירות נוספות של AZIZI PRESTIGE PROPERTIES

לכל הדירות
זאב ויינר 1, תל אביב יפו
₪26,200
דירה
4 חד׳
קומת קרקע
240 מ"ר
עג'מי

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
אפטר תל אביב
אפטר תל אביב
אפטר יעקב 2, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
שוק הפשפשים וצפון יפו
שכונות קרובות
מדלן 2026