PxPixel
העלאת מודעה
עג'מי, תל אביב יפו
עג'מי, תל אביב יפו
עג'מי, תל אביב יפו
עג'מי, תל אביב יפו
עג'מי, תל אביב יפו
לכל התמונות · 7
₪24,999

בשכונת עג'מי, תל אביב יפו

פנטהאוז להשכרה
קומה
140
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
מרפסת 2x
מחסן
מעלית
ממ״ד

תיאור הנכס

פנטהאוז דופלקס יוקרתי להשכרה – צפון יפו הזדמנות נדירה לשכור פנטהאוז ייחודי – הדירה היחידה בקומה, בבניין בוטיק שקט עם 3 דיירים בלבד. עיקרי הנכס: •⁠ ⁠140 מ״ר בנוי עם תקרות גבוהות עד 6 מ׳ •⁠ ⁠שתי מרפסות: 50 מ״ר מרכזית + 10 מ״ר מחדר המאסטר •⁠ ⁠מרוהט במלואו בריהוט איכותי של Habitat ובריהוט עץ מלא בהתאמה אישית •⁠ ⁠2 חדרים (כולל ממ״ד) •⁠ ⁠חניה פרטית + 2 מחסנים •⁠ ⁠תכנון פתוח, מואר ופרטי במיוחד מחיר שכירות: 25,000 ₪ לחודש

מחיר למ״ר
₪179
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
3
מרפסת 1
50 מ״ר
מרפסת 2
10 מ״ר
מחסן
-
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
הסבוראים_9_תל_אביב
יצירת קשר
נדיה
תיווך רישיון: 3204527

היסטוריית עסקאות

בסביבה (898)
בבניין וברחוב (65)
-
25 א׳ ₪
140
₪178
3
3
-
570 מ׳
2/25/2026
4.6 מ׳ ₪
99
₪46,464
4
1
1960
191 מ׳
1/7/2026
2.52 מ׳ ₪
100
₪25,150
4
1
1970
480 מ׳
12/28/2025
4.8 מ׳ ₪
181
₪26,519
4
ק
2020
244 מ׳
9/28/2025
3.2 מ׳ ₪
74
₪43,243
2.5
ק
1920
1516 מ׳
8/7/2025
5.38 מ׳ ₪
90
₪59,777
3
1
2026
942 מ׳
7/24/2025
5.3 מ׳ ₪
115
₪46,086
4
2
2019
1322 מ׳
7/20/2025
2.68 מ׳ ₪
93
₪28,817
4
2
1987
1322 מ׳
7/20/2025
2.68 מ׳ ₪
80
₪33,500
4
2
1987

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר37 א׳ ₪
תשואה2.85%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

1 אתרי בניה בסביבה
צפי סיום: תחילת 2027

אופי הרחוב

רחוב שערי ניקנור הוא רחוב שקט שמשמש בעיקר למגורים.

החיים בשכונה

בטיחות

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
7/10
תחבורה ציבורית
7/10
קניות וסידורים
8/10
בילוי ופנאי
8/10
למד עוד

דירות נוספות של AZIZI PRESTIGE PROPERTIES

לכל הדירות
הדולפין 1, תל אביב יפו
₪15,999
5 חד׳
קומת קרקע
125 מ"ר
עג'מי

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
קהילת בודפשט 8 תל אביב
קהילת בודפשט 8 תל אביב
דירות 5-2 חד׳
5 קומות
תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
עג'מי
שכונות קרובות
מדלן 2026