PxPixel
העלאת מודעה
השונית , חוף התכלת, הרצליה
השונית , חוף התכלת, הרצליה
השונית , חוף התכלת, הרצליה
לכל התמונות · 3
₪8,500
₪10,000

השונית , חוף התכלת, הרצליה

דירה להשכרה
מתיווך
2
חדרים
11
קומה
50
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה 2x
מרפסת
מעלית

תיאור הנכס

בבניין: בריכת שחיה, חדר כושר, טניס, חניה ושמירה 24/7

מחיר למ״ר
₪170
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
גמיש
ועד
₪1,500
יש טעות במודעה? דווחו לנו
מתחם_ויצמן_הרצליה
יצירת קשר
ירון בן ארי
תיווך רישיון: 30933353

היסטוריית עסקאות

בסביבה (30)
בבניין וברחוב (139)
-
8.5 א׳ ₪
50
₪170
2
11
-
684 מ׳
7/19/2021
7.5 מ׳ ₪
145
₪51,724
4
1
2020
684 מ׳
7/19/2021
7.5 מ׳ ₪
145
₪51,724
4
1
2020
684 מ׳
5/31/2021
10 מ׳ ₪
158
₪63,291
5
4
2020
684 מ׳
5/31/2021
10 מ׳ ₪
158
₪63,291
5
4
2020
684 מ׳
2/2/2021
5.03 מ׳ ₪
107
₪47,009
3
1
2020
684 מ׳
2/2/2021
5.03 מ׳ ₪
107
₪47,009
3
1
2020
684 מ׳
1/18/2021
4.97 מ׳ ₪
104
₪47,836
4
1
2021
684 מ׳
1/18/2021
4.97 מ׳ ₪
104
₪47,836
4
1
2021

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר42 א׳ ₪
תשואה2.35%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

אופי הרחוב

רחוב השונית הוא רחוב ראשי שלאורכו חנויות ומסחר, וחולפים בו אוטובוסים.

דירות נוספות של תיווך א.א. יפית נכסי יוקרה

לכל הדירות
רמת ים 3, הרצליה
₪10,000,000
דירה
4 חד׳
קומה 3
145 מ"ר
רמת ים 3, הרצליה פיתוח

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בהרצליה
TWO IN ONE
TWO IN ONE
דירות 3 חד׳
8 קומות
החל מ - ₪3,270,000
אחד העם 6, הרצליה
דף הבית
הרצליה
חוף התכלת
שכונות קרובות
מדלן 2026