PxPixel
העלאת מודעה
אמנון ליפקין שחק 1, פארק הים, נתניה
אמנון ליפקין שחק 1, פארק הים, נתניה
אמנון ליפקין שחק 1, פארק הים, נתניה
אמנון ליפקין שחק 1, פארק הים, נתניה
אמנון ליפקין שחק 1, פארק הים, נתניה
לכל התמונות · 6
₪9,200

אמנון ליפקין שחק 1, פארק הים, נתניה

דירה להשכרה
5
חדרים
23
קומה
138
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה 2x
כיווני אוויר 2x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 3x
מרפסת
מחסן

תיאור הנכס

ללא תיווך | להשכרה בפארק הים נתניה במגדל יוקרתי ומבוקש בשכונת פארק הים - דירת 5 חדרים מרווחת במיוחד בקומה 23, עם נוף אורבני פתוח ונוף לים הנשקפים מכל חדרי השינה והמרפסת. הדירה מוקפת במרחב פתוח ללא בניינים צמודים — מה שמעניק תחושת פרטיות, אור ואווירה יוצאת דופן. ▫️ מטבח אביבי משודרג ▫️ 2 חניות תת־קרקעיות ▫️ מחסן פרטי ▫️ כניסה מיידית ▫️ השכרה לטווח ארוך הבניין מציע חוויית מגורים יוקרתית עם: לובי מפואר | חדר כושר מאובזר | חדר דיירים מיקום מושלם — דקות הליכה מהטיילת ומהים.

מחיר למ״ר
₪67
מצב הנכס
חדש מקבלן
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
31
שנת בנייה
2022
מרפסת
15 מ״ר
מחסן
7 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
גיא_ודורון_נתניה_אגם3

היסטוריית עסקאות

בסביבה (204)
בבניין וברחוב (40)
-
9.2 א׳ ₪
138
₪66
5
23
2022
563 מ׳
3/30/2026
3.31 מ׳ ₪
153
₪21,613
5
2
2026
563 מ׳
3/24/2026
3.43 מ׳ ₪
145
₪23,668
5
13
2026
563 מ׳
3/9/2026
3.3 מ׳ ₪
153
₪21,568
5
2
2026
589 מ׳
2/26/2026
3.05 מ׳ ₪
103
₪29,580
4
7
2022
109 מ׳
2/16/2026
2.49 מ׳ ₪
106
₪23,461
4
5
2025
589 מ׳
2/4/2026
3.56 מ׳ ₪
138
₪25,773
5
5
2022
473 מ׳
1/29/2026
2.55 מ׳ ₪
104
₪24,519
4
14
2027
589 מ׳
1/27/2026
3.68 מ׳ ₪
138
₪26,643
5
7
2022

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר27 א׳ ₪
תשואה2.68%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

בניה חדשה

החיים בשכונה

מודעות נוספות בשבילך

₪8,500
מתיווך
דירה
5 חד׳
קומה 5
142 מ"ר
פארק הים

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בנתניה
דף הבית
נתניה
פארק הים
שכונות קרובות
מדלן 2026