PxPixel
העלאת מודעה
אמנון ליפקין שחק , פארק הים, נתניה
אמנון ליפקין שחק , פארק הים, נתניה
אמנון ליפקין שחק , פארק הים, נתניה
אמנון ליפקין שחק , פארק הים, נתניה
אמנון ליפקין שחק , פארק הים, נתניה
לכל התמונות · 8
₪7,900
₪8,200

אמנון ליפקין שחק , פארק הים, נתניה

דירה להשכרה
מתיווך
5
חדרים
12
קומה
138

תיאור הנכס

חדש להשכרה מקבלן בשכונת פארק הים החדשה רחוב אמנון ליפקין שחק -בפרויקט הכי טוב בשכונה של "שיכון ובינוי" -דירת 5 חדרים חזית כ 138 מ"ר בנוי ! -מרפסת שמש ענקית של כ 22 מ"ר -דירה משודרגת מאוד -3 מקלחות 3 שירותים -אפשרות ליחידת מתבגר/קליניקה/משרד בכניסה. -נוף פתוח ומדהים -מחסן פרטי -2 חניות נפרדות תת קרקעיות! לא עוקבות-חשוב מאוד! -רשתות, תריסים חשמליים, חימום מים בגז 24/7 , חיבור גז ומים במרפסת , 4מעליות בבניין, חדר כושר, חדר דיירים ועוד! -כניסה מיידית -בקרבת נוף הטיילת , מלון כרמל, נת 600 ועוד!

מחיר למ״ר
₪57
מצב הנכס
חדש מקבלן
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
30
מרפסת
22 מ״ר
מחסן
7 מ״ר
יש טעות במודעה? דווחו לנו
גיא_ודורון_נתניה_אגם3
יצירת קשר
אור כחלון
תיווך רישיון: 315643

היסטוריית עסקאות

בסביבה (139)
בבניין וברחוב (43)
-
7.9 א׳ ₪
138
₪57
5
12
-
400 מ׳
3/30/2026
3.31 מ׳ ₪
153
₪21,613
5
2
2026
400 מ׳
3/24/2026
3.43 מ׳ ₪
145
₪23,668
5
13
2026
400 מ׳
3/9/2026
3.3 מ׳ ₪
153
₪21,568
5
2
2026
373 מ׳
2/26/2026
3.05 מ׳ ₪
103
₪29,580
4
7
2022
290 מ׳
2/16/2026
2.49 מ׳ ₪
106
₪23,461
4
5
2025
373 מ׳
2/4/2026
3.56 מ׳ ₪
138
₪25,773
5
5
2022
594 מ׳
1/29/2026
2.55 מ׳ ₪
104
₪24,519
4
14
2027
373 מ׳
1/27/2026
3.68 מ׳ ₪
138
₪26,643
5
7
2022

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר27 א׳ ₪
תשואה2.77%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

בניה חדשה

החיים בשכונה

דירות נוספות של SkyLine RealEstate

לכל הדירות
גרינבוים 27, נתניה
₪1,440,000
דירה
3 חד׳
קומה 1
70 מ"ר
גרינבוים , נאות שקד

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בנתניה
דף הבית
נתניה
פארק הים
שכונות קרובות
מדלן 2026