PxPixel
העלאת מודעה
טהון , קרית היובל, ירושלים
טהון , קרית היובל, ירושלים
טהון , קרית היובל, ירושלים
טהון , קרית היובל, ירושלים
לכל התמונות · 4
₪12,000

טהון , קרית היובל, ירושלים

מיני פנטהאוז להשכרה
מתיווך
5
חדרים
14
קומה
140
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה 2x
כיווני אוויר 3x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 3x
מרפסת
מחסן
מעלית
ממ״ק
חיות מחמד
לשותפים

תיאור הנכס

דירה חדשה מושקעת בבניין חדש מפואר 3 מעליות נגישות מלא 2 חניות ומחסן נוף מדהים לירושלים דירה גדולה 138 מטר מרפסת 25 מטר יחידת הורים עם נוף מהמם חדש גרו בנכס שנה

מחיר למ״ר
₪86
מצב הנכס
חדש
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
21
ועד
₪800
שנת בנייה
2024
מחסן
-
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
מתחם_73308_73312_צור_הדסה
יצירת קשר
אירנה פקולה
תיווך רישיון: 3215284

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (441)
-
12 א׳ ₪
140
₪85
5
14
2024
626 מ׳
5/20/2026
2.9 מ׳ ₪
80
₪36,250
3.5
6
2021
307 מ׳
4/28/2026
3.33 מ׳ ₪
97
₪34,329
4
4
2029
307 מ׳
4/28/2026
3.04 מ׳ ₪
82
₪37,073
3
7
2029
691 מ׳
4/28/2026
2.28 מ׳ ₪
56
₪40,714
3
1
1960
307 מ׳
4/20/2026
4.56 מ׳ ₪
114
₪39,961
5
6
2029
708 מ׳
4/20/2026
2.34 מ׳ ₪
76
₪30,789
4
4
1980
307 מ׳
4/16/2026
3.53 מ׳ ₪
97
₪36,391
4
8
2029
531 מ׳
4/14/2026
3.85 מ׳ ₪
108
₪35,648
3
1
1970

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר41 א׳ ₪
תשואה2.15%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

בניה חדשה

החיים בשכונה

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
7/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
6/10
בילוי ופנאי
6/10
למד עוד

דירות נוספות של Point Nadlan פוינט נדל"ן

לכל הדירות
בנאי 15, ירושלים
₪3,990,000
דירה
4 חד׳
קומה 3
96 מ"ר
בנאי , בית הכרם

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בירושלים
רובע היובל
רובע היובל
דירות 5-2 חד׳
9 קומות
אורוגואי 11, ירושלים
דף הבית
ירושלים
קרית היובל
שכונות קרובות
מדלן 2026