PxPixel
העלאת מודעה
משעול הקורטם , רמות, ירושלים
משעול הקורטם , רמות, ירושלים
משעול הקורטם , רמות, ירושלים
משעול הקורטם , רמות, ירושלים
משעול הקורטם , רמות, ירושלים
לכל התמונות · 11
₪8,300,000
7
חדרים
קרקע
קומה
220

יתרונות הנכס

חניה 2x
גינה
מרפסת
ממ״ד
מחסן

תיאור הנכס

וילה ביער רמות ירושלים- עם אבן ירושלים אדומה. משקיפה ליער רמות ! גישה נוחה ללא מדרגות! מוקף בסביבה ירוקה ושקטה! לבית גינה היקפית גדולה של כ250 מטר. בריכת שחייה פרטית! סלון מרווח עם חדר אוכל גדול. מרפסת לקפה של בוקר או בין ערביים. 6 חדרי שינה וסלון. 2 מרפסות אפשרות הרחבה משמעותית לעוד קומה. בית כנסת בקרבת מקום. סמוך מאוד לתחבורה ציבורית ולתחנת הרכבת הקלה של הקו הכחול שעובדים עליו בימים אלה ממש.

מה ההון העצמי שלך?
₪4,150,000
לכמה שנים תרצו לפרוס?
20
סה״כ הלוואה
₪4,150,000
ריבית ממוצעת
5.06%
החזר חודשי משוער
₪27,526
לקבלת הצעה
האמור מהווה דוגמא להמחשה בלבד ואינו מחשבון משכנתא או תחליף לכך. החישובים והנתונים בדוגמא נעשו לפי ממוצע המערכת הבנקאית של הריבית הכוללת החזויה (IRR) המפורסם באתר בנק ישראל נכון למועד החישוב (קישור לעמוד באתר בנק). במחשבון המשכנתא של בנק הפועלים (לינק למחשבון באתר השיווקי של הבנק) תוכלו לבצע סימולציות למסלולי משכנתא שונים ולקבל אומדן לתשלומי המשכנתא ותנאי הלוואה שונים, על פי הוראות הדין.
אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. קבלת הלוואה מבנק הפועלים בע"מ בכפוף לאישור הבנק ולתנאיו.

מידע נוסף על הנכס

מחיר למ״ר
₪37,727
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
גמיש
יש טעות במודעה? דווחו לנו
מגרשים_1A_1B_בשכונת_אמת_המים_ירושלים
יצירת קשר
אלי בוטון
תיווך רישיון: 3973843

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (9)
-
8.3 מ׳ ₪
220
₪37,727
7
ק
-
1103 מ׳
5/3/2026
2.19 מ׳ ₪
58
₪37,758
2.5
2
1970
820 מ׳
4/14/2026
2.13 מ׳ ₪
52
₪40,865
2
3
1990
812 מ׳
3/30/2026
2.49 מ׳ ₪
64
₪38,828
3.5
2
1980
1198 מ׳
3/25/2026
3.1 מ׳ ₪
85
₪36,470
4
7
2021
1458 מ׳
3/23/2026
2.45 מ׳ ₪
65
₪37,692
3
3
1980
798 מ׳
3/18/2026
4.4 מ׳ ₪
99
₪44,444
5
ק
1981
1271 מ׳
3/12/2026
2.23 מ׳ ₪
53
₪42,075
3
1
1984
620 מ׳
3/11/2026
3 מ׳ ₪
62
₪48,387
4
1
1982

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר41 א׳ ₪
תשואה2.64%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

בניה חדשה

החיים בשכונה

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
7/10
נקיון ותחזוקה
6/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
7/10
קניות וסידורים
7/10
בילוי ופנאי
5/10
למד עוד

דירות נוספות של נכסים ברמות - Ramot Real Estate

לכל הדירות
הדף היומי 603, ירושלים
₪3,990,000
5 חד׳
קומת קרקע
110 מ"ר
הדף היומי , רמות

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בירושלים
NEO הבית בקאנטרי
NEO הבית בקאנטרי
דירות 5-3 חד׳
26 קומות
יהודה המכבי 7, בית שמש
דף הבית
ירושלים
רמות
שכונות קרובות
מדלן 2026