PxPixel
העלאת מודעה
נוף ים, הרצליה
נוף ים, הרצליה
לכל התמונות · 2
₪41,000,000
8
חדרים
קרקע
קומה
550

תיאור הנכס

וילה יוקרתית בהרצליה פיתוח! 550 מ"ר בנוי על מגרש 1,000 מ"ר, 8 חדרים, 5 חדרי רחצה, בריכת שחייה, גינה מטופחת, מרתף, מטבח אמריקאי, מיזוג אוויר, חימום תת רצפתי. מיקום מעולה – קרוב לים, פארק אקולוגי ושכונה שקטה. מצב הבית: מצוין!41

מה ההון העצמי שלך?
₪20,500,000
לכמה שנים תרצו לפרוס?
20
סה״כ הלוואה
₪20,500,000
ריבית ממוצעת
5.06%
החזר חודשי משוער
₪135,971
לקבלת הצעה
האמור מהווה דוגמא להמחשה בלבד ואינו מחשבון משכנתא או תחליף לכך. החישובים והנתונים בדוגמא נעשו לפי ממוצע המערכת הבנקאית של הריבית הכוללת החזויה (IRR) המפורסם באתר בנק ישראל נכון למועד החישוב (קישור לעמוד באתר בנק). במחשבון המשכנתא של בנק הפועלים (לינק למחשבון באתר השיווקי של הבנק) תוכלו לבצע סימולציות למסלולי משכנתא שונים ולקבל אומדן לתשלומי המשכנתא ותנאי הלוואה שונים, על פי הוראות הדין.
אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. קבלת הלוואה מבנק הפועלים בע"מ בכפוף לאישור הבנק ולתנאיו.

מידע נוסף על הנכס

מחיר למ״ר
₪74,545
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
גמיש
מחסן
-
יש טעות במודעה? דווחו לנו
הבנים_24_הרצליה
יצירת קשר
אבי בלצן
תיווך רישיון: 30620588

היסטוריית עסקאות

בסביבה (173)
בבניין וברחוב (260)
-
41 מ׳ ₪
550
₪74,545
8
ק
-
547 מ׳
11/20/2025
4.2 מ׳ ₪
51
₪82,352
2
1
1980
686 מ׳
8/7/2025
6 מ׳ ₪
100
₪60,000
3
ק
1960
629 מ׳
5/6/2025
1.97 מ׳ ₪
56
₪35,178
3
1
1981
361 מ׳
2/10/2025
4.55 מ׳ ₪
86
₪52,906
4
2
1960
485 מ׳
4/11/2024
3.2 מ׳ ₪
50
₪64,000
3
1
1950
248 מ׳
3/26/2024
3.68 מ׳ ₪
36
₪102,083
2
1
1950
672 מ׳
2/29/2024
1.97 מ׳ ₪
39
₪50,487
6
2
1960
582 מ׳
11/7/2023
3.35 מ׳ ₪
48
₪69,791
3
1
1950

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר42 א׳ ₪
תשואה2.35%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

אופי הרחוב

רחוב הגפן הוא רחוב שקט שמשמש בעיקר למגורים.

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
5/10
נקיון ותחזוקה
8/10
בתי ספר
7/10
תחבורה ציבורית
10/10
קניות וסידורים
6/10
בילוי ופנאי
6/10
למד עוד

דירות נוספות של קבוצת מ.מ.מ. אחזקות

לכל הדירות
הנשיא יצחק בן צבי 12, הרצליה
₪16,500,000
בית פרטי
7 חד׳
קומת קרקע
319 מ"ר
נוף ים

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בהרצליה
TWO IN ONE
TWO IN ONE
דירות 3 חד׳
8 קומות
החל מ - ₪3,270,000
אחד העם 6, הרצליה
דף הבית
הרצליה
נוף ים
שכונות קרובות
מדלן 2026