PxPixel
העלאת מודעה
השומר , הדר הכרמל, חיפה
השומר , הדר הכרמל, חיפה
השומר , הדר הכרמל, חיפה
השומר , הדר הכרמל, חיפה
השומר , הדר הכרמל, חיפה
לכל התמונות · 10
₪1,140,000
2
חדרים
קרקע
קומה
75

תיאור הנכס

בלעדיות חדשה! ברחוב השומר- הזדמנות השקעה מעולה, דירת קרקע 2 חד' כ-75 מ"ר + חצר גדולה משופצת, מניבה הכנסות גבוהות, המשך השכרה מיידית: קיימות עוד שתי יחידות מניבות באותו הנכס, Airbnb - מושכרת ב-3.200 ש"ח, בית מלאכה/ סטודיו מושכרת לשף ב-1.700 ש"ח, סה"כ הכנסה חודשית: 4.900 ש"ח. תשואה מצוינת +פוטנציאל השבחה.

מה ההון העצמי שלך?
₪600,000
לכמה שנים תרצו לפרוס?
20
סה״כ הלוואה
₪540,000
ריבית ממוצעת
5.06%
החזר חודשי משוער
₪3,582
לקבלת הצעה
האמור מהווה דוגמא להמחשה בלבד ואינו מחשבון משכנתא או תחליף לכך. החישובים והנתונים בדוגמא נעשו לפי ממוצע המערכת הבנקאית של הריבית הכוללת החזויה (IRR) המפורסם באתר בנק ישראל נכון למועד החישוב (קישור לעמוד באתר בנק). במחשבון המשכנתא של בנק הפועלים (לינק למחשבון באתר השיווקי של הבנק) תוכלו לבצע סימולציות למסלולי משכנתא שונים ולקבל אומדן לתשלומי המשכנתא ותנאי הלוואה שונים, על פי הוראות הדין.
אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. קבלת הלוואה מבנק הפועלים בע"מ בכפוף לאישור הבנק ולתנאיו.

מידע נוסף על הנכס

מחיר למ״ר
₪15,200
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
3
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
ווטסון_11_חיפה
יצירת קשר
פירסט- First ראשונים בנדל"ן
תיווך רישיון: 027932

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (439)
-
1.14 מ׳ ₪
75
₪15,200
2
ק
-
579 מ׳
5/3/2026
1.15 מ׳ ₪
47
₪24,468
3
1
1970
775 מ׳
4/21/2026
1.22 מ׳ ₪
64
₪19,062
3
3
1970
283 מ׳
4/19/2026
1.3 מ׳ ₪
62
₪20,967
4
2
1930
1275 מ׳
3/30/2026
800 א׳ ₪
42
₪19,047
2
1
1970
347 מ׳
3/26/2026
800 א׳ ₪
50