PxPixel
העלאת מודעה
אבן גבירול 51, הצפון הישן החלק הדרום מזרחי, תל אביב יפו
אבן גבירול 51, הצפון הישן החלק הדרום מזרחי, תל אביב יפו
אבן גבירול 51, הצפון הישן החלק הדרום מזרחי, תל אביב יפו
אבן גבירול 51, הצפון הישן החלק הדרום מזרחי, תל אביב יפו
אבן גבירול 51, הצפון הישן החלק הדרום מזרחי, תל אביב יפו
לכל התמונות · 10
₪8,900

אבן גבירול 51, הצפון הישן החלק הדרום מזרחי, תל אביב יפו

דירה להשכרה
3
חדרים
3
קומה
70
מ״ר

יתרונות הנכס

כיווני אוויר 3x
מעלית
מקלט

תיאור הנכס

מפרטי דירה עורפית 3 כיווני אויר , מרווחת מוארת ומאווררת ובריזה נפלאה. פונה לגינה יפה וצמרות עצים . שופצה וכל המערכות הוחלפו +מטבח חדש. שקטה מרכזית יורדים ישר למרכז התרבות בהליכה קצרצרה : הקאמרי והאופרה , צוותא , הבימה והיכל התרבות וכמובן בתי קפה ומסעדות . ללא תיווך !

מחיר למ״ר
₪127
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
05/2026
קומות בבניין
3
על עמודים
כן
ועד
₪200
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
פנקס_10_תל_אביב

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (1000)
-
8.9 א׳ ₪
70
₪127
3
3
-
319 מ׳
4/28/2026
1.35 מ׳ ₪
42
₪32,142
2
1
1930
738 מ׳
4/5/2026
3.8 מ׳ ₪
48
₪79,166
3
ק
1960
432 מ׳
3/10/2026
4.51 מ׳ ₪
53
₪85,037
2.5
1
2027
432 מ׳
3/10/2026
6.75 מ׳ ₪
78
₪86,538
3
1
2027
633 מ׳
2/23/2026
2.71 מ׳ ₪
53
₪51,132
2
ק
1930
443 מ׳
2/17/2026
3.7 מ׳ ₪
67
₪55,223
3
2
1960
362 מ׳
2/15/2026
3.7 מ׳ ₪
86
₪43,023
3
1
1940
362 מ׳
2/15/2026
3.88 מ׳ ₪
76
₪51,052
3
2
1930

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר54 א׳ ₪
תשואה2.47%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

אופי הרחוב

רחוב אבן גבירול הוא רחוב מרכזי שלאורכו בנייני מגורים, וחולפים בו אוטובוסים.

החיים בשכונה

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
6/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
10/10
קניות וסידורים
10/10
בילוי ופנאי
10/10
למד עוד

מודעות נוספות בשבילך

₪15,000
מתיווך
דירה
3 חד׳
קומה 2
100 מ"ר
הצפון הישן החלק הדרום מזרחי

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
EAST SIDE | יד אליהו, תל אביב
EAST SIDE | יד אליהו, תל אביב
דירות 6-2 חד׳
9 קומות
החל מ - ₪2,900,000
לוחמי גליפולי 58, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
הצפון הישן החלק הדרום מזרחי
שכונות קרובות
מדלן 2026