PxPixel
העלאת מודעה
העצמון , גולן, רמת השרון
העצמון , גולן, רמת השרון
העצמון , גולן, רמת השרון
העצמון , גולן, רמת השרון
לכל התמונות · 4
₪6,500,000
6
חדרים
1
קומה
200

יתרונות הנכס

חניה 2x
גינה
ממ״ד
מחסן

תיאור הנכס

ברחוב עצמון המבוקש בבניין בוטיק 4 דיירים! דירת גן מוארת .יחידת כניסה נפרדת 80 מ"ר + פטיו 18 מ"ר שתי חניות מקורות

מה ההון העצמי שלך?
₪3,250,000
לכמה שנים תרצו לפרוס?
20
סה״כ הלוואה
₪3,250,000
ריבית ממוצעת
5.06%
החזר חודשי משוער
₪21,556
לקבלת הצעה
האמור מהווה דוגמא להמחשה בלבד ואינו מחשבון משכנתא או תחליף לכך. החישובים והנתונים בדוגמא נעשו לפי ממוצע המערכת הבנקאית של הריבית הכוללת החזויה (IRR) המפורסם באתר בנק ישראל נכון למועד החישוב (קישור לעמוד באתר בנק). במחשבון המשכנתא של בנק הפועלים (לינק למחשבון באתר השיווקי של הבנק) תוכלו לבצע סימולציות למסלולי משכנתא שונים ולקבל אומדן לתשלומי המשכנתא ותנאי הלוואה שונים, על פי הוראות הדין.
אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. קבלת הלוואה מבנק הפועלים בע"מ בכפוף לאישור הבנק ולתנאיו.

מידע נוסף על הנכס

מחיר למ״ר
₪32,500
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
2
ארנונה
₪2,600
ועד
₪400
שטח גינה
60 מ״ר
מחסן
-
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
גרציה
תיווך רישיון: 312107206

היסטוריית עסקאות

בסביבה (692)
בבניין וברחוב (37)
-
6.5 מ׳ ₪
200
₪32,500
6
1
-
701 מ׳
4/5/2026
5 מ׳ ₪
121
₪41,322
5
1
2012
276 מ׳
2/16/2026
3.04 מ׳ ₪
71
₪42,816
4
3
1970
672 מ׳
1/18/2026
3.47 מ׳ ₪
91
₪38,131
4
1
1995
159 מ׳
11/30/2025
4.2 מ׳ ₪
84
₪50,000
4
1
1970
191 מ׳
9/17/2025
4 מ׳ ₪
110
₪36,363
4
1
2026
381 מ׳
9/11/2025
3.2 מ׳ ₪
86
₪37,209
3
1
1980
191 מ׳
7/20/2025
4.35 מ׳ ₪
110
₪39,545
4
3
2026
291 מ׳
5/5/2025
2.3 מ׳ ₪
48
₪47,916
3
2
1950

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר40 א׳ ₪
תשואה2.85%

תחושת קהילה
7/10
נקיון ותחזוקה
9/10
בתי ספר
9/10
תחבורה ציבורית
7/10
קניות וסידורים
8/10
בילוי ופנאי
7/10
למד עוד

אודות המשרד

מיכה שוסטר & גרציה סוכר
גרציה סוכר 0524307757
מיכה שוסטר 0522529269
& גרציה סוכר
מומחים ברובע הדר ואלון
מספר הנכסים הגדול בשכונות רובע הדר ואלון

לעמוד המשרד
גורדון 18, רמת השרון
₪8,750,000
7 חד׳
קומת קרקע
220 מ"ר
גורדון , נווה מגן

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים ברמת השרון
דף הבית
רמת השרון
גולן
שכונות קרובות
מדלן 2026