PxPixel
העלאת מודעה
הלל 25, הדר עליון, חיפה
הלל 25, הדר עליון, חיפה
הלל 25, הדר עליון, חיפה
הלל 25, הדר עליון, חיפה
הלל 25, הדר עליון, חיפה
לכל התמונות · 5
₪2,600

הלל 25, הדר עליון, חיפה

דירה להשכרה
קומה
30
מ״ר

תיאור הנכס

חדש להשכרה - ללא תיווך! ברחוב הלל השקט, בחלק העליון של הדר, בקרבת בתי קפה ותחבורה ציבורית נוחה דירת שני חדרים משופצת ברמת קבלן כולל תשתיות ולא גרו בה לפני, בדירה תקרות גבוהות מרוהטת קומפלט - ריהוט חדש ! - מיטה זוגית - ארון - מקרר - כיריים חשמליים - ספה - שולחן - מכונת כביסה - ⁠מזגן רק להביא חיוך מזוודה ולהתמקם מתאימה לזוג או ליחיד שרוצים להתנתק מהרעש של העיר ועדיין להיות קרובים להכל. אנונה ומים כלולים במחיר !!! לפרטים נוספים ותיאום צרו קשר.

מחיר למ״ר
₪87
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
3
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
ווטסון_11_חיפה
יצירת קשר
ליהיא בן שושן
תיווך רישיון: 1

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (859)
-
2.6 א׳ ₪
30
₪86
2
2
-
843 מ׳
4/13/2026
856 א׳ ₪
25
₪34,240
3
1
1930
329 מ׳
3/18/2026
675 א׳ ₪
80
₪8,437
4
9
1970
995 מ׳
3/11/2026
780 א׳ ₪
48
₪16,250
2
1
1950
463 מ׳
3/5/2026
1.31 מ׳ ₪
64
₪20,468
3
1
1950
691 מ׳
2/27/2026
620 א׳ ₪
28
₪22,142
1.5
ק
1960
209 מ׳
2/26/2026
840 א׳ ₪
65
₪12,923
3
2
1960
209 מ׳
2/26/2026
840 א׳ ₪
65
₪12,923
3
2
1960
668 מ׳
2/24/2026
1.08 מ׳ ₪
49
₪21,938
3
1
1930

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר17 א׳ ₪
תשואה3.41%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

בניה חדשה

החיים בשכונה

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
7/10
נקיון ותחזוקה
5/10
בתי ספר
7/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
7/10
בילוי ופנאי
6/10
למד עוד

דירות נוספות של אנריק גרופ תיווך חיפאי

לכל הדירות
אורן 5, חיפה
₪1,690,000
דירה
3 חד׳
קומה 3
100 מ"ר
אורן 5, רוממה החדשה

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בחיפה
ווטסון 11 חיפה
ווטסון 11 חיפה
דירות 6-5 חד׳
7 קומות
ווטסון ליונל 11, חיפה
דף הבית
חיפה
הדר עליון
שכונות קרובות
מדלן 2026