PxPixel
העלאת מודעה
הרצפלד 12, נאות רחל, חולון
הרצפלד 12, נאות רחל, חולון
הרצפלד 12, נאות רחל, חולון
הרצפלד 12, נאות רחל, חולון
הרצפלד 12, נאות רחל, חולון
לכל התמונות · 17
₪8,499

הרצפלד 12, נאות רחל, חולון

דירה להשכרה
6
חדרים
1
קומה
125
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
כיווני אוויר 3x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 3x
מרפסת
מעלית
מקלט

תיאור הנכס

עם המיגון המושלם! מקלט ענק מתחת לדירה! לובי כניסה מפואר חדש! דירה מעוצבת אדריכלית מחודשת מן היסוד ברמה גבוהה , מיזוג טבעי 3 כיווני אויר, שפע אור, מרפסת גג ענקית בהמשך הסלון במפלס אחד, מעין פנטהאוז בק1, מאסטר הורים ועוד 4 חדרי שינה וסלון , שירותי אורחים ועוד מקלחת שירותים

מחיר למ״ר
₪68
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
7
ארנונה
₪1,300
ועד
₪250
שנת בנייה
1990

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (111)
-
8.5 א׳ ₪
125
₪67
6
1
1990
316 מ׳
4/21/2026
1.93 מ׳ ₪
74
₪26,038
3
5
2027
282 מ׳
4/6/2026
1.79 מ׳ ₪
66
₪27,121
3
2
1970
379 מ׳
3/29/2026
1.39 מ׳ ₪
79
₪17,588
3
7
2032
268 מ׳
3/24/2026
2.34 מ׳ ₪
74
₪31,621
3
4
2026
379 מ׳
3/16/2026
927.12 א׳ ₪
50
₪18,542
2
2
2031
266 מ׳
3/15/2026
2.08 מ׳ ₪
88
₪23,636
4
5
2018
404 מ׳
3/15/2026
939.88 א׳ ₪
50
₪18,797
2
3
2031
611 מ׳
3/13/2026
2.2 מ׳ ₪
54
₪40,740
4
1
1980

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר26 א׳ ₪
תשואה3.09%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

אופי הרחוב

רחוב הרצפלד הוא רחוב שקט שמשמש בעיקר למגורים.

החיים בשכונה

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
7/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
7/10
בילוי ופנאי
6/10
למד עוד

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בחולון
ניל"י 10 חולון
ניל"י 10 חולון
ניל"י 10, חולון
דף הבית
חולון
נאות רחל
שכונות קרובות
מדלן 2026