PxPixel
העלאת מודעה
אבן גבירול 44, מרכז, הרצליה
אבן גבירול 44, מרכז, הרצליה
אבן גבירול 44, מרכז, הרצליה
אבן גבירול 44, מרכז, הרצליה
אבן גבירול 44, מרכז, הרצליה
לכל התמונות · 7
₪13,000

אבן גבירול 44, מרכז, הרצליה

דירה להשכרה
4.5
חדרים
6
קומה
128
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
כיווני אוויר 2x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 2x
מרפסת
מחסן
מעלית
ממ״ד

תיאור הנכס

ללא תיווך. דירה חדשה מקבלן, בת 3 שנים, עם נוף ירוק מקסים למזרח וגם למערב. 110 מ"ר + 18 מ"ר מרפסת. סטנדרט בנייה גבוהה מאוד. הושכרה ב3 השנים האחרונות ב13,000, אבל אני מפחית מחיר, בדיוק לסכום הקיזוז עבורי, של פטור ממס השכרה. כניסה מיידית. מרוהטת קומפלט בריהוט איכותי. שודרגה ברכישה מבחינת ריצוף, מקלחות, חלונות, מטבח וכו'. חניה ומחסן . שרטוט תכנון דירה בתמונות. אכלוס מיידי.

מחיר למ״ר
₪102
מצב הנכס
חדש
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
7
ועד
₪400
שנת בנייה
2023
מרפסת
18 מ״ר
מחסן
6 מ״ר

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (319)
-
13 א׳ ₪
128
₪101
4.5
6
2023
313 מ׳
4/26/2026
2.78 מ׳ ₪
151
₪18,377
5
ק
2023
375 מ׳
3/30/2026
3.8 מ׳ ₪
109
₪34,862
4
4
2019
632 מ׳
3/29/2026
4.5 מ׳ ₪
109
₪41,284
4
6
2027
1045 מ׳
3/26/2026
1.26 מ׳ ₪
66
₪19,090
3
1
1984
644 מ׳
3/22/2026
3.24 מ׳ ₪
77
₪42,012
3
5
2026
693 מ׳
3/12/2026
5.15 מ׳ ₪
134
₪38,432
5
8
2028
313 מ׳
3/10/2026
4.2 מ׳ ₪
151
₪27,814
5
1
2026
296 מ׳
3/4/2026
2.79 מ׳ ₪
54
₪51,666
4
2
1970

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר39 א׳ ₪
תשואה2.18%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

אופי הרחוב

רחוב אבן גבירול הוא רחוב שקט שמשמש בעיקר למגורים.

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
7/10
נקיון ותחזוקה
8/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
8/10
קניות וסידורים
7/10
בילוי ופנאי
7/10
למד עוד

מודעות נוספות בשבילך

₪7,500
בבלעדיות
דירה
4.5 חד׳
קומה 2
106 מ"ר
מרכז

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בהרצליה
דף הבית
הרצליה
מרכז
שכונות קרובות
מדלן 2026