PxPixel
העלאת מודעה
בר אילן 47, דרום מערב, בת ים
בר אילן 47, דרום מערב, בת ים
בר אילן 47, דרום מערב, בת ים
בר אילן 47, דרום מערב, בת ים
בר אילן 47, דרום מערב, בת ים
לכל התמונות · 8
₪6,399

בר אילן 47, דרום מערב, בת ים

דירה להשכרה
מתיווך
3
חדרים
6
קומה
75
מ״ר

יתרונות הנכס

כיווני אוויר 2x
מרפסת
מעלית
ממ״ד
חיות מחמד
לשותפים

תיאור הנכס

את הדירה הזו לא תרצו לפספס! בבניין חדש ומתוקתק, עם מעלית, מרפסת וממ״ד! דירת 3 חדרים מתוכננת חכם, הכל בול! סלון מרווח עם יציאה למרפסת, חדר הורים ענק!! חדר רחצה מפנק וקומה אחרונה עם נוף פתוח. הדירה פונה לכיוון דרום כך שתקבלו דירה מוארת לכל שעות היום, שפע של חנייה מתחת לבניין, מחיר מציאה! אסור לפספס דירה כזו מטורפת! תקרות גבוהות! בעלי דירה נהדרים, חוזה קליל, ואפשרות לטווח ארוך! תיאומים גמישים מהרו!

מחיר למ״ר
₪85
מצב הנכס
חדש
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
7
על עמודים
כן
מרפסת
10 מ״ר
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
מגדל_קניון_בת_ים
יצירת קשר
אברהם ג'רבי
תיווך רישיון: 3224659

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (780)
-
6.4 א׳ ₪
75
₪85
3
6
-
455 מ׳
4/29/2026
5.3 מ׳ ₪
132
₪40,151
5
7
2027
179 מ׳
3/29/2026
1.75 מ׳ ₪
55
₪31,727
3
4
1970
239 מ׳
3/26/2026
1.5 מ׳ ₪
55
₪27,272
3
1
1960
236 מ׳
3/18/2026
3.26 מ׳ ₪
130
₪25,080
6
7
2026
270 מ׳
3/18/2026
1.47 מ׳ ₪
39
₪37,692
2
2
1960
504 מ׳
3/15/2026
2.8 מ׳ ₪
97
₪28,865
5
6
1970
46 מ׳
3/11/2026
1.57 מ׳ ₪
54
₪29,074
2.5
1
1970
189 מ׳
3/11/2026
1.57 מ׳ ₪
54
₪28,981
2.5
3
1970

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר26 א׳ ₪
תשואה2.55%

תחבורה

בניה חדשה

החיים בשכונה

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
7/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
7/10
קניות וסידורים
7/10
בילוי ופנאי
6/10
למד עוד

דירות נוספות של הבניין חברה לשיווק נדל"ן

לכל הדירות
נחל עוז 12, תל אביב יפו
₪1,899,900
דירה
4 חד׳
קומה 4
100 מ"ר
נחל עוז 12, דקר

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בבת ים
יוספטל 8 בת ים
יוספטל 8 בת ים
דירות 5-4 חד׳
9 קומות
שדרות יוספטל גיורא 8, בת ים
דף הבית
בת ים
דרום מערב
שכונות קרובות
מדלן 2026