PxPixel
העלאת מודעה
₪16,000

פינס 39, נווה צדק, תל אביב יפו

דירה להשכרה
קומה
73
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
כיווני אוויר 2x
מרפסת
מחסן
מעלית
ממ״ק

תיאור הנכס

להשכרה במגדל ליבר דירת 3 חדרים 73 מ"ר + 11 מ"ר מרפסת 2 חדרי שינה 1 מקלחת שירותים ריהוט מלא פונה לכיוון הבריכה חניה פרטית מחסן פרטי במגדל - בריכת שחיה, חדר כושר ו שמירה 24/7 כניסה ב 1.7

מחיר למ״ר
₪219
מצב הנכס
חדש
תאריך כניסה
06/2026
קומות בבניין
29
מרפסת
11 מ״ר
מחסן
-
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
מרים_החשמונאית_32_34_תל_אביב
יצירת קשר
ליאור אביטן
תיווך רישיון: 316747

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (463)
-
16 א׳ ₪
73
₪219
3
5
-
507 מ׳
2/12/2026
11.5 מ׳ ₪
94
₪122,340
2.5
ק
2027
391 מ׳
1/7/2026
4.89 מ׳ ₪
51
₪95,980
2
2
2019
371 מ׳
12/9/2025
10.4 מ׳ ₪
160
₪65,000
4
ק
2021
279 מ׳
12/5/2025
1.1 מ׳ ₪
25
₪44,000
1
2
1940
279 מ׳
12/5/2025
250 א׳ ₪
18
₪13,888
1
1
1940
279 מ׳
12/5/2025
450 א׳ ₪
30
₪15,000
1
1
1940
128 מ׳
11/12/2025
3.85 מ׳ ₪
52
₪74,038
2
15
2007
128 מ׳
10/29/2025
4.5 מ׳ ₪
58
₪77,586
2
21
2007

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר80 א׳ ₪
תשואה2.76%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

אופי הרחוב

רחוב פינס הוא רחוב מגורים עם חנויות לאורכו.

החיים בשכונה

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
5/10
תחבורה ציבורית
7/10
קניות וסידורים
9/10
בילוי ופנאי
9/10
למד עוד

דירות נוספות של ZEMOUR EXCLUSIVE REALTY

לכל הדירות
יורדי הסירה 26, תל אביב יפו
₪11,000
דירה
3 חד׳
קומה 1
65 מ"ר
יורדי הסירה , הצפון הישן החלק הצפוני

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
INTRO - תל אביב
INTRO - תל אביב
דירות 3-2 חד׳
26 קומות
החל מ - ₪3,500,000
הרכבת 72, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
נווה צדק
שכונות קרובות
מדלן 2026