PxPixel
העלאת מודעה
מצדה , שכונה ד, באר שבע
מצדה , שכונה ד, באר שבע
מצדה , שכונה ד, באר שבע
מצדה , שכונה ד, באר שבע
מצדה , שכונה ד, באר שבע
לכל התמונות · 5
₪1,600

מצדה , שכונה ד, באר שבע

יחידת דיור להשכרה
קומה
20
מ״ר

תיאור הנכס

להשכרה ללא דמי תיווך! ????יחידת סטודיו בקומה 2 ב 1,600 כולל חשבונות???? ????מיקום : דרך מצדה ממש על הצומת עם בני אור שכונה ב' בבאר שבע. ????יחידת קטנה ליחיד/ה! ????בקומה 2 של הבניין! ????ריהוט קומפלט! ---מחיר נדרש : 1,600 בלבד ???? כולל חשבונות(חשמל לפי מונה)! ---כניסה מיידית https://youtube.com/shorts/2JNzdG2CB40?feature=share

מחיר למ״ר
₪80
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
3
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
מאיר אלחרר
תיווך רישיון: 3153837

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (1000)
-
1.6 א׳ ₪
20
₪80
1
2
-
1561 מ׳
4/30/2026
690 א׳ ₪
37
₪18,648
2
2
1960
471 מ׳
4/29/2026
560 א׳ ₪
52
₪10,769
3
2
1970
1691 מ׳
4/20/2026
645 א׳ ₪
46
₪14,021
3
2
1981
1580 מ׳
4/19/2026
500 א׳ ₪
42
₪11,904
3
1
1980
1484 מ׳
4/15/2026
800 א׳ ₪
44
₪18,181
3
1
1960
631 מ׳
4/9/2026
980 א׳ ₪
43
₪22,790
2
6
2016
532 מ׳
4/9/2026
710 א׳ ₪
66
₪10,757
4
2
1970
1630 מ׳
4/5/2026
642 א׳ ₪
51
₪12,588
3
2
1960

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר16 א׳ ₪
תשואה3.79%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

בניה חדשה

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
7/10
נקיון ותחזוקה
5/10
בתי ספר
6/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
7/10
בילוי ופנאי
7/10
למד עוד

דירות נוספות של רי/מקס באר שבע

לכל הדירות
ישי 33, אופקים
₪1,650,000
בית פרטי
4 חד׳
קומת קרקע
100 מ"ר
ישי 33, שפירא

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בבאר שבע
דמרי פארק הנחל באר שבע
דמרי פארק הנחל באר שבע
דירות 5-3 חד׳
9 קומות
נחל קדרון 1, באר שבע
דף הבית
באר שבע
שכונה ד
שכונות קרובות
מדלן 2026