PxPixel
העלאת מודעה
יצחק גרציאני 8, שרונה, תל אביב יפו
יצחק גרציאני 8, שרונה, תל אביב יפו
יצחק גרציאני 8, שרונה, תל אביב יפו
יצחק גרציאני 8, שרונה, תל אביב יפו
יצחק גרציאני 8, שרונה, תל אביב יפו
לכל התמונות · 17
₪11,750

יצחק גרציאני 8, שרונה, תל אביב יפו

דופלקס להשכרה
מתיווך
4
חדרים
23
קומה
105
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה 2x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 2x
מעלית
ממ״ד
לשותפים

תיאור הנכס

דופלקס לופט מעוצב בקומה 23, שרונה. 4 חדרים (105 מ"ר) משודרגים ברמה גבוהה. סלון עם תקרה כפולת גובה (5 מ'), מטבח מאובזר עם אי, פרקט, 2 מקלחות ושירותים משופצים. הנכס כולל ממ"ד, מחסן ו-2 חניות. בבניין: בריכה וחדר כושר. כניסה ב-1.9 (גמיש).

מחיר למ״ר
₪112
מצב הנכס
חדש
תאריך כניסה
08/2026
קומות בבניין
48
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
לוחמי_גליפולי_58_תל_אביב
יצירת קשר
עידן דניאל סויסה
תיווך רישיון: 1

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (0)
-
11.75 א׳ ₪
105
₪111
4
23
-
34 מ׳
4/16/2026
5.3 מ׳ ₪
93
₪56,989
4
16
2025
1181 מ׳
3/22/2026
4.89 מ׳ ₪
50
₪97,700
2
26
2031
1181 מ׳
3/22/2026
10.28 מ׳ ₪
105
₪97,946
3
26
2031
1181 מ׳
3/10/2026
5.62 מ׳ ₪
67
₪83,806
3
19
2031
34 מ׳
3/5/2026
5.5 מ׳ ₪
91
₪60,439
4
38
2025
465 מ׳
2/19/2026
5.24 מ׳ ₪
135
₪38,799
5
42
2027
637 מ׳
2/17/2026
5.82 מ׳ ₪
77
₪75,584
3
3
2025
465 מ׳
2/16/2026
10.08 מ׳ ₪
140
₪71,999
5
33
2027

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר59 א׳ ₪
תשואה2.5%

תחושת קהילה
5/10
נקיון ותחזוקה
5/10
בתי ספר
5/10
תחבורה ציבורית
8/10
קניות וסידורים
10/10
בילוי ופנאי
9/10
למד עוד

דירות נוספות של הום פלייס - תל אביב

לכל הדירות
סוקולוב 12, בת ים
₪3,990,000
דירה
4 חד׳
קומה 21
104 מ"ר
סוקולוב 12, צפון מערב

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
לסקוב 7, תל אביב
לסקוב 7, תל אביב
דירות 4-2 חד׳
6 קומות
החל מ - ₪3,700,000
לסקוב חיים 7, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
שרונה
שכונות קרובות
מדלן 2026